Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

slabosť v končatinách

Príspevok v téme: slabosť v končatinách
moncici

Chcela by som poradit s mojim problemom. Mam 32 rokov a momentalne ma zacala trapit velka unava, nerobim z toho paniku, ale najviac ma trapi, ze ma zacali boliet nohy a ruky, je to taka zvlastna bolest, akoby som mala reumu, alebo nieco take. Aj ked si lahnem a som v klude, aj vtedy tie nohy tak bolia, musim si ich natierat francovkou alebo si dam paralen alebo ibuprofen pred spanim. Ale nechcem velmi bravat tableky. Mam sedave zamestnanie, cize nie je to z pretazenia, alebo nieco take.Trva to asi tak 2 tyzdne, neviem ci to je len prechodne, alebo mam ist s tym k lekarovi, aby si nemyslel, ze som hypochonder alebo ze vymyslam.
Prosim poradte, ak ma niekto s tym skusenosti. Uz som rozmyslala, ze by som mala zacat cvicit alebo co, ale ked som vecer uz taka unavena, ze ani to sa mi nechce.
Vdaka vopred za radu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

slabosť v končatinách - Fórum - ZDRAVIE.sk