Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotne starsie zeny

vebe

Pre niektore zeny ci muzov moze byt dieta v neskorsom veku taka motivacia drzat sa v dobrej kondicii a nezostarnut mentalne. Stele si myslim, ze je to vec tych ludi, u niekoho to skor proste neslo. Uplne to najpodstatnejsie je, aby mali svoje deti ci strasie ci mladsie radi, aby im venovali dostatok casu a aby boli vzdy tam, kde to ich deti potrebuju (ci ked su male alebo velke)

cinkaa

milovna, moji rodicia ma mali ako "starsi", lebo ma ukrutne chceli a poviem ti, hadala by si im este aj dnes tak o 15 rokov menej. Su stylovi, stihli, moderni, vladzu ako 40tnici. Nikdy v zivote ma nenapadlo, ze su "starsi", skor mi vzdy vsetci zavideli ich ohromnu lasku a peniaze, ktorych sme mali v case, ked ma mali, dost. Radsej mat dieta v dlhorocnom manzelskom zvazku s financnou istotou ako splodene s mesacnou znamostou v 20tke v garsonke (v lepsom pripade).
A co sa tyka neupravenych zien, tak to na veku asi nezalezi. Ako som uz pisala, poznam cerstve mamicky 40tnicky a tie vyzeraju na 30...

milovna

ako nic proti starsim mamickam,ale podla mna,pre to dieta v starsom veku to bude neprijemne,ze ma starsiu zenu.podla mna by zeny mali rodit v mladsom veku ako vstrasom ,ale to je kazdeho osobna vec,len toto je moj nazor

jankaaaaaaaaa

ja som pocula taky nazor od gynekologicky, ze nieje problem pre zenu mat dieta okolo tej 40tky, ale!! ak to nieje jej prve dieta, ak je, treba davat pozor na tehotenstvo

vebe

To co si popisala Leticia, su take tie "naturalne" zeny, ktore su take nezavisle od veku, len mozno po tej 40tke to viac udrie do oci, lebo predsa len vrasky, sediny, ak sa dotycna moc neupravuje, no v istom momente to uz vidno. Ale, predsa len, ked sa povie neupravena zena znie to lepsie ako ze neohrabana.

LETICIA

neohrabane som myslela, take zeny ake som videla na vlastne oci ja, neupravene, vlasy hore dupkom, teplaky na nich tricko xxxl a ides. a neodpusti si sive korienky z hlavy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.