Laska na dialku :(

Príspevok v téme: Laska na dialku :(
anielik1005

Ahojte mam taky menší problém. môj partner zacal chodiť na vysokú školu do Košíc a keďže má školu od pondelka do piatku budeme spolu iba bez víkend a bojím sa či tá diaľka nás od seba nezdiali.. Môžete mi napísať ake už máte s tým skúsenosti? Lebo by ma zaujímalo či aj vy máte alebo ste mali taký zvláštny pocit alebo či ste sa obávali niečoho.. Chodíme spolu vyše roka a veľmi ho ľúbim a záleží mi na našom vzťahu.. A aj on ma ľúbi a písal mi že sa nemám čoho obávať že sa nič nezmení a že to ani nechce zmeniť. Myslíte že sa bojím zbytočne?

anielik1005

dakujem.. ja to nehcem ukoncit tak to urcite nie.. Aj by som bola hlupa keby som len kvoli tomu sa s nim rozisla ze on studuje v Ke a budme spolu iba cez par dni.. j lubim jeho a on mna tak pevne verim ze nam to vydrzi a ze to neako zvladneme.. lebo mala som strach z toho lebo aj spoluziacky mi hovorili ze len kvoli tomu ze boli na intraku sa rozisli a tak som sa zacala bat
ale teraz ked som dostala od neakych ludi podporu ze sa to da ak sa hce tak sa citim ovela kludnejsia.. DAKUJEM

tatianka24

Anielik,
Ja som mala este len 15 ked sme sa dali dokopy...on 19...obaja sme boli mladi, neskuseni... Stale sme spolu a sme stastni...
Mozem ti len poradit,ak sa milujete chodte do toho..kazdy tyzden sa vidiet to nie je katastrofa..co by som ja teraz zato dala...
Som toho nazoru,ze stale zavisi od konkretnych ludi..staci ak jeden nechce a je to zbytocne...
Este raz teda akokolvek sa rozhodnes drzim palce

anielik1005

neviem com tu rozoberate kto koho a preco si nevzal.. myslis si ze na to aby sa 2 ludia mali radi netreba ziadni papier ani nic podobne.. a to ze s tym pockaju nie je tiez zle.. ved ich vzat sa nezmeni tak neviem com tu niekto pise ze je doticny partner hlupi ci nieco take..
vies ze mi za to stoji ved vela krat mi otvoril oci a nieje to taky chlapec ktory by podvadzal ani nic podobne ..
a Dakujem

tatianka24

Gill, ani nereagujem, viem ze sa neoplati..
Len ludia co maju taky vztah a vazia si co maju a chcu to dalej budovat nas pochopia...
ale vratme sa k anielikovi... Musis si uvazit sama, aky je vas vzath ci on chces bojovat a ci ti zato stoji.. Ak ano,potom to iste vydrzite...Drzim palce

pre tatianku

tatianka, trapna si ty, ktora sa nechavas vydrziavat, ten tvoj hlupak asi dobre vie, preco si ta po tych rokoch este nezobral a teraz niekde rok pretahuje cernosky.

Gill

Podla mna nie si detska :) Ja som zacala moj prvy vztah ked som mala 15 a trva az doteraz :)Neboj sa vsetko bude ok, aj skusenosti pridu casom.

tatianka24

Ak niekto chce a chcu obaja vydrzia..niekedy pridu okolnosti,kedy vztah musi byt na dialku, nie je rpeto o nic horsi, menej intenzivnejsi ani nic podobne...
Ja som s priatelom uz 8 rockov a tento 9 sme na dialku, planujeme sa vziat...len nam isiel zarobit na byvanie, kym ja dostudujem...Ma vysoko seriozny pristup..nechce sa zadlzit kym nemusi,aby sme sa mali dobre...
trapinka...ty si trapna so svojimi nazormi, no nehnevaj sa, ja neviem,ale ani polointeligentny clovek nenapise take voloviny...

anielik1005

bozicku to mojmu pc vazne sibe.. prepacte... ale mala by som na vas este jednu otazocku.. Niesom taka decka?? alebo nerozmyslam tak neako blbo co sa tyka vztahu ??? lebo vazne nemam ziadne skusenosti.. a niejedy si kus pripadam ze som ina :D

anielik1005

Kedze nepoznate mna a ani mojho partnera dobre tak neviem co si mam brat viac ku srvdu ci to vyjde alebo nie..
Aj ked je to moj prvy vzat a nema tiadne skusanosti ale myslim si ze ked sa dvaja ludia maju fakt ze velmi velmi radi tak sa budu snazit hladat vychodisko aby spolu zostalia skola abo dialka by im v tom nemala zabranit.
To co ste hovorili ze to ma aj svoje vyhodi aj nad tym som rozmyslala ze je to pravda ze ked neaky cas sme spolu neboli tak sme sa na seba tesi ovela viac ako inokedy.. Bola som aj v Gb na 3 tyzdne a neskoncilo to praveze naopak nas to viac zblizilo.. aj ked mam cise obavy a mam cudny pocit ale to len mozno preto ze inokedy som bola zvyknuta ze som s nim kazdy den a ked teraz som s nim uz 3 dni nebola tak to mozno len koli tomu mam obavy.. Mozno casom si na to zvyknem a aj on a bude to ine lebo nehcela by som ho stratit aj ked este neplanujeme nijaku buducnost lebo zda sa nam to este skoro a co ma prist tak to pride si myslim...