Laska na dialku :(

Príspevok v téme: Laska na dialku :(
anielik1005

Ahojte mam taky menší problém. môj partner zacal chodiť na vysokú školu do Košíc a keďže má školu od pondelka do piatku budeme spolu iba bez víkend a bojím sa či tá diaľka nás od seba nezdiali.. Môžete mi napísať ake už máte s tým skúsenosti? Lebo by ma zaujímalo či aj vy máte alebo ste mali taký zvláštny pocit alebo či ste sa obávali niečoho.. Chodíme spolu vyše roka a veľmi ho ľúbim a záleží mi na našom vzťahu.. A aj on ma ľúbi a písal mi že sa nemám čoho obávať že sa nič nezmení a že to ani nechce zmeniť. Myslíte že sa bojím zbytočne?

Gill

trapinka, nesuhlasim, niekedy si clovek proste nevybera kde bude, kam pojde. Predstav si, ze niekoho lubis a zrazu sa budes musiet prestahovat. A teraz co? Rozides sa s nim? Podla mna je hlupe hodit za hlavu vztah ked si do neho nieco investovala, zalezi ti na nom. Myslim, ze minimalne sancu tomu treba dat vzdy...

ned

moze fungovat, len ak sa vopred budes bat, tak zrejme vztahu velmi nepomozes.

trapinka:
skola sa predsa nevybera podla mesta, kde sa nachadza, ale podla toho, co chce studovat.

trapinka

Ja si zase myslim, ze vztah na dialku nie je vztah a mozno postaci nejakym 16rocnym, pre starsich nic moc. To teraz sa 5 rokov budete vidiet len po vikendoch? Co dalej? Nic moc...Keby ta lubil, tak by si nasiel skolu niekde blizsie alebo by proste urobil, aby ste boli spolu. Ja som mala podobny vztah a nepacilo sa mi to. Nakoniec to krachlo, aj ked to nebolo len kvoli dialke, ale stvalo ma, ze sa odlifroval daleko. Ne

Gill

anielik, ja mam vztah na dialku uz 3,5 roka a vidime sa este menej ako raz za tyzden. A predsa to zvladame v pohode, lebo ja vzdy budem tvrdit, ze ked sa chce tak sa da :) Ak sa naozaj lubite, tak dialka vas nerozdeli, skor moze byt skuskou aky pevny je vas vztah. To je jasne, ze sa bojis, ze sa necitis vo svojej kozi, ved to je vzdy tak ked sa nieco meni. Ale ak sa obaja lubite, bude to v pohode. Vztah sa dialku ma aj vyhody ;) Budete si vzacnejsi, budete sa na seba viac tesit :) Ja sa s tym svojim vobec nehadam, lebo ked sme spolu, tak sa tak tesime jeden z druheho, ze na hadky nam ani neostane cas :D Neboj, bude to ok :)