Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

študentom na Žilinskej univerzite

Príspevok v téme: študentom na Žilinskej univerzite
ja...

Ahojte, hľadá sa niekto, kto chodí na Žilinskú Univerzitu, Fakulta Prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov (Katedra ekonomiky)... Chcela by som vedieť len základné info o škole (z pohľadu študentov), či je to OK škola, ako je to s príjmačkami (fakt sú také ťažke?:) ),atď ďakujem za všetky odpovede...

klarka_

ahoj, no ja studujem na ZU, ale na FSI a externe a mne sa to zda v pohode. co sa tyka narocnosti skoly- asi ako kazda druha a prijimacky boli dost tazke. a je to aj celkom sito po prvom rocniku, ale uroven sa mi nezda zla alebo nizka. z 90 nas ostalo nejakych 40 a mam pocit, ze su to sami sikovny a inteligentni ludia, takze podla mojho nazoru v pohode.

dd

ahoj..neviem ako to je s prijimackami dnes, ale ked sa tam hlasila moja byvala spoluziacka pred 6 rokmi, tak vravela, ze to bolo riadne tazke..ja som tam nestudovala, ani nestudujem, studuje tam moj manzel, je vo 4.rocniku, ale je z toho hotovy..jemu ta skola nic nedava, chodi tam z donutenia, aby bol pokoj v rodine, nebavi ho to a o to horsie, ze este aj uroven mu tam pride riadne zaostala..ako nech sa na mna nikto nehneva, ja tiez nie som najvzdelanejsia na svete, ale aby bakalari, ktori pokracuju v Ing.studiu v 4.rocniku nevedeli ani pouzivat word, excel a nemali ani len najmensej potuchy, co je power point, na co to sluzi a ako sa v tom robi, tak to je uz podla mna dost silne kafe..a podla mna ich tam prilisne drtia na matike a takych "nezmyselnych" predmetoch..alebo su tam vyucujuci, ktori ucia aj 4, 5 predmetov..alebo teraz napr.ma predmet elektronicky obchod..a ze po nich chceli, aby ten elektronicky obchod cely programovali v nejakom programovacom jazyku, coz je podla mna riadne zastarale, kedze dneska su uz na to vsetko aplikacie..alebo operacna analyza - museli vsetko pocitat rucne, pero, papier, kalkulacka, pricom my sme sa uz pred 3mi rokmi ucili operacnu analyzu na simulacnom programe a to na FRI-cke na to maju nakodovany vlastny program! atd..neviem, aky odbor tam chces ist studovat, ale teda postove sluzby podla mna nic moc..aj ked je to smutne, ale pisem len tak, ako to vidi manzel a ja s nim suhlasim..mozno niekomu sa to paci a najlepsie mu to vyhovuje tak, ako to tam teraz je a je nadmieru spokojny..ale ak chces, aby Ti skola nieco do zivota dala, tak riadne premyslaj a preberaj..drzim prsty!