ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Gélové nechty - výhody a nedostatky

Vlaďa 123
Detaily

Ahojte Chcela by som sa opýtať prečo ked robim nechty tak už po týždni odpadavaju. Vedel by mi niekto poradiť? :)

ebay
Detaily

Prosim potrebujem poradit aky gel pouzivate na sablonu..ja skusam a stale sa mi odlupuju ok nechtu velmi skoro aj vznikaju bubliny a vobec sa nedotykam kožičky .....aky gel použit aby mi vydržali 4 tyždne dakujm pekne

Prachovka
Detaily

Podľa mňa sú gélové nechty veľmi nebezpečné... Naposledy si moja kamarátka spravila pekné ružovučké gelové nechtíky. Išla si raz autobusom a pri vystupovaní si ju vodič nevšimol a zavrel jej ruku aj s nechtíkmi do dverí. Po jej následnom búchaní a nadávaní sa rozhodol že ich otvorí a nepohne sa na následnú zastávku. Ešte stále sa sťažuje že ju to bolí :)... Milé dámy, ale pre krásu sa trpí...
zdravím :P

Medvedik23
Detaily

adema: ten sposob odstranenia gelu pomocou acetonu sa da pouzit len pri soak off geli alebo gel laku. klasicky uv gel sa takto neda odstranit - jedine zbrusit.
huhu: odskusana kvalitna znacka a moja oblubena je Silcare. maju napriklad na gelovenechty.sk

Detaily

Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytat, mate skusenosti s produktami z dream-factory? Laky, uv gely a tipy. Neviete mi poradit ci su tam tie tipy kvalitne a tak isto aj gely a laky? Dakujem :)

Santa
Detaily

ahojte, ja si bez gelovych nechtou neviem ani predstavit robit. Nosim gelove nechty uz 3roky. A niekedy si robim sama nechty a objednavam z www.beauty-eshop.sk, sestranici vyrobky. a K tej babe chodim aj na nechty.

Detaily

to si fakt myslite že je odstranovac gelu tak bezpecny ked dokaze rozleptat doslova gel - zatvrdnutu umelu hmotu ?!!

Detaily

ultrabond: Prípravok slúži k odmasteniu a dezinfekcií nechta. Zaručuje dokonalé priľnutie gélu na prírodný necht. Jeho úlohou je pripraviť štruktúru prírodného nechtu a otvoriť póry nechtovej platničky pred modelovaním.

primer, bonder primer, bonder:

Tvorí základnú vrstvu pod gélom i akrylom. Zabezpečí dokonalé priľnutie materiálu k nechtu a zároveň ho chráni pred hubovitými ochoreniami. Nanáša sa na prebrúsený a oprášený prírodný necht. Môžete ho použiť aj pri predlžovaní nechtov na tipy, no vtedy nanášajte primer len na prírodný necht. UV gél nanášame až po uschnutí primeru. Akryl aplikujeme na mokrý primer.

Medvedik23
Detaily

Evicek a ty nerobis reklamu? Mám taký pocit že väčšina z tých príspevkov čo odkazujú na nikashop sú len reklama. Je to dosť do očí bijúce keď si človek číta diskusie a v každej je 10 príspevkov ktoré ospevujú ten skvelý, dokonalý a jediný obchod z ktorého sa oplatí nakupovať. Jedine nikashop :D A ešte ten spôsob akým je to písané, je jasné že to píše jedna osoba pod viacerými prezývkami. Nehovorím že je ten obchod zlý, ale to neznamená že nie sú aj iné dobré obchody, a že dokonca si môže niekto dovoliť podeliť sa o svoje skúsenosti a odporúčať aj iný obchod ako nikashop. Takže tak

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.