Gélové nechty - výhody a nedostatky

misicka9

Mne vyhovuje skôr gél-lak. Pretože sa vydrží dlhšie ako gél (pri domácich prácach). Čiže trvanlivosť je najvačšia výhoda gél-lakov. Najviac sa mi osvedčila značka Silcare - najma kvôli tomu, že farba dlho dobre vyzerá. Na druhej strane gél ide z nechtov jednoduchšie dole. Z obchodov sa mi osvedčil www.nechtovakozmetika.sk - vďaka širokému výberu a poštovnému zdarma.

Vlaďa 123

Ahojte Chcela by som sa opýtať prečo ked robim nechty tak už po týždni odpadavaju. Vedel by mi niekto poradiť? :)

ebay

Prosim potrebujem poradit aky gel pouzivate na sablonu..ja skusam a stale sa mi odlupuju ok nechtu velmi skoro aj vznikaju bubliny a vobec sa nedotykam kožičky .....aky gel použit aby mi vydržali 4 tyždne dakujm pekne

Prachovka

Podľa mňa sú gélové nechty veľmi nebezpečné... Naposledy si moja kamarátka spravila pekné ružovučké gelové nechtíky. Išla si raz autobusom a pri vystupovaní si ju vodič nevšimol a zavrel jej ruku aj s nechtíkmi do dverí. Po jej následnom búchaní a nadávaní sa rozhodol že ich otvorí a nepohne sa na následnú zastávku. Ešte stále sa sťažuje že ju to bolí :)... Milé dámy, ale pre krásu sa trpí...
zdravím :P

Medvedik23

adema: ten sposob odstranenia gelu pomocou acetonu sa da pouzit len pri soak off geli alebo gel laku. klasicky uv gel sa takto neda odstranit - jedine zbrusit.
huhu: odskusana kvalitna znacka a moja oblubena je Silcare. maju napriklad na gelovenechty.sk

Nattyy

Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytat, mate skusenosti s produktami z dream-factory? Laky, uv gely a tipy. Neviete mi poradit ci su tam tie tipy kvalitne a tak isto aj gely a laky? Dakujem :)

Santa

ahojte, ja si bez gelovych nechtou neviem ani predstavit robit. Nosim gelove nechty uz 3roky. A niekedy si robim sama nechty a objednavam z www.beauty-eshop.sk, sestranici vyrobky. a K tej babe chodim aj na nechty.