Gélové nechty - výhody a nedostatky

daktora

nicolly posli do nikashop.sk a potom ich budes mat pod nail art. a mozes dostat mimo toho ze ich tam mas v albume aj nejake ceny :)
siiimiii ked nebudete objednavat aspon 20 bab tak sa ti to ani neoplati kvoli postovnemu.

nicolly

Ahooojte...aj ja mam otazku :) zacala som s gelovymi nechtami pred par mesiacmi a celkom ma to bavi :) trenujem na tom smiesnom prste :) neviete o nejakom albume na nechty alebo o vzorkovniku...mam uz okolo 50 nechtov spravenych a neviem kam ich mam davat..existuje nieco take ze ich ulozim do nejakeho vzorkovnika?? dakujem vam veeelmi pekne za radu :)

siiimiii

okej dakujem za rady no kupila som si ten husty harmoy a zda sa mi že drži lepšie mam ho sice len jeden den :D ale aj ked sa ho nasilu snažim odlupiť tak nejde :D tak dufam že bude držať :-)
a nemate niekto skusenosti s nakupovanim gelov z ameriky? ja som teraz našla taku stranku kde su tie harmony ovela lacnejšie ale treba tam dať čislo učtu tak sa trochu bojim aby mi neprišlo nejake prevelke poštovne :D
a s tym airbushom skusenosti nemam ale ked som bola raz na nechty u činanov tak mi tym robili aj francuzku manikuru pekne to mali hned nastrikane vyzera to byť fajn :-))

giorgiaa

je tu niekto kto ma skusenosti s airbrushom??? lebo frajer mi povedal ze mi prispeje on to chce pouzivat na nejake svoje fukanie a ja si mozem s pistolkou kreslit :) tie farby co su k tomu sa riedia ci iba original sa pouziva? a ktora z pistoli je dobra? neviem aky je medzi nimi rozdiel...som nasla na nikashope teraz jednu v akcii a su k nej az 2 tie flasticky ci co to je tak ci je ok... :)) za radi dakujem

giorgiaa

siiimiii ja pouzivam stetec č.5 :) odjakziva. najviac mi vyhovuje a este sikme stetce. najskor dezinfikujes potom das ph bond. ked uz je ph bont ten uz nezmyvas nicim iba primer das na neho. Naberiem si stavebny gel taku gulicku na stetec a cele to vlozim do akryloveho prasku (ja mam od josu je lacny a svoj ukol splna:) a potom to nanesiem na nehet a modelujem. ja kamuflaz striedam. mala som aj od enii, aj od silcare ten basic a dobry sa mi zda aj od perfect nails. a teraz som si objednala od josu lebo ste tu tu niekto spominali a este od harmony ten ruzovy dark ze je kamuflazny tak aj ten som si tak potom napisem ze ake su.a je taky svetlejsi ten harmony aspon na obrazku sa mi zda tak idem skusit, lebo tie tmave sa mne zdaju take umele trochu. aspon na ludoch co maju biele ruky ako ja :)))

siiimiii

a aky akryl? môže byť aj ten prašok čo davaju ku akrygelu? a to miešaš s tym harmony normalne heJ? heh to som ešte nepočula asi to vyskušam... a prosim ta ty použivaš aku camuflage?
No ja ma tiež dezinfekciu a odmastenie aj primer ale od ebd takže to asi neni taka kvalita.. dokonca som použila aj PH a na to tu dezinfekciu a primer ale aj tak sa to odchliplo.. a aky je prosim ta lepši štetec mysliš že 4 alebo 6? precujem zo 6 alezda sa mi velky ale ta 4 sa mi zda zas moc mala :D ale ešte som ju neskušala :D tak neviem či sa mi to len zda :D a Dakujem pekne za rady :-)

giorgiaa

ak mam povedat pravdu mne sa robili bubliny, resp. sa mi po bokoch odchlipoval gel cez 2 roky. az kym som sa nahnevala a nakupila som si dobru dezinfekciu(antibakterialnu) a odmastovac (pred tym som odmastovala cisticom gelu:))) a to bolo malo. a teraz pouzivam ako pises aj ph bond, primer, velmi dobre zdrsnujem povrch, ziadny lesk ani hladky povrch mi nezostane hlavne pri krajoch si na to daavam pozor. a gel nanasam radsej dalej od kozicky ako blizsie. predtym som to tiskala na kozicku aby som akoze mala co najdlhsie koniec geloveho nechtu ale to sa mi skor vratilo ako bolo osozne. a pozor si davam aj ked davam top gel. ten mi vzdy stekal ku kozicke teraz uz nie. a este si namacam stavebny gel do akrylu :)))) aby bol pevny. som si kupila maly akryl prasok a ked si naberem gel na stetec tak ho namocim do prasku a modelujem C-obluk (v zahranici sa to bezne robi) a samozrejme po praci alebo pred pracou dcezinfikujem a tym odmastujem nastroje vsetky, nech sa mi nedostane pod gel nic co by mi mohlo gel odchlipovat a zabralo. a teraz uz roky som spokojna so svojou robotou.

siiimiii

no je možne že je aj u mne chyba - povedala by som že to je pravdepodobne :D ale neviem kde C obluk robim normalne ako sa ma asi to robim moc na tu koštičku aj ked sa snažim aby to tam nešlo ale mala som harmony ten riedky a ten strašne stekal tak teraz som si objednala ten husty tak som zvedava.. objednala som si aj PH a pro bond harmony tak uvidim... a každemu sa to neodchlipuje, napr. niekomu držia aj 4 tyždne a maju len sem tam malu bublinku ale chcela by som dosiahnuť aby ani po 5 tyždnoch nebola ani mala bublinka :D

giorgiaa

siiimiii a nebude chyba niekde u teba??? skor ako v gely. ine je ked jednej osobe sa urobi odchlip z nejakeho gelu ale ked aj niekomu inemu asi treba skusit pedantnejsie robit modelaciu. lebo podla mna na takom harmony gele by sa to robit nemalo.teda moze ale ked viacerym tak je podla mna chyba inde. nechcem kopirovat co tu pisalo uz tisic bab ale harmony je naozaj dobry gel na to aby drzal a neodchlipoval sa ja som spokojna., a to mozem naozaj porovnat lebo robim nechty roky rokuce a gely mi cez ruky presli asi vsetky /znacky myslim/ xixi jasne nechty urobis uplne na hocico.