Gélové nechty - výhody a nedostatky

okoloko

siimiii ja kamuflujem gelom tiez od harmony tym pink oni su oba krycie a su take svetlejsie ako klasicke kamuflazne gely a s francuzskou manikurou sa mi to paci viac... ale teraz aby som sa nejak vela nebuchala po vrecku tak som skusila kamuflaz od JOS a je superny a drzi mi aj s harmony gelmi.
Suphotam12- no zalezi na tebe citaj si detaily o geloch a potom vyberas podla tohop ci mas radsej ruzove gely alebo clear alebo ci mas rada redie - hustejsie- ci robis 3.fazovy system alebo jedno atd. som ti asi moc nepomohla :)

Suphotam12

Ahojte, ja viem ze to tu uz urcite bolo, ale aj ked citam starsie prispevky neviem to tu nikde najst...aky je gel Enii? dakujem....aaa ktory druh je naj z Enii..dakujem:)

siiimiii

dakujem okoloko, a ty tiež použivaš nejaky make-up? a čo sa tyka tych 3D gelov to neviem to by ma tiež zaujimalo pretože s akrylom neviem pracovať

okoloko

ja davam od harmony ten redsi gel na prirodne nechty a na nohy. ten builder husty normalne na ruky na nechty... a podla mna je tiez ebd bordel :)
do tych 3D formiciek ide iba akryl alebo tam funguje aj 3D gel??? ak niekto viete :(

siiimiii

dakujem moc za radu, to je pravda ebd neni dobry ten biely som hned zahodila ten sa vôbec nehodil... a drži ti tak že sa vôbec nerobia odchlipy? a ktory použivaš ten husty či ten riedky harmony? mne sa dokonca stalo že som použila na fr. biely platinum, zaliala gelom platinum a odlepilo sa mi to od toho typu, kt. je tiež EBD mysliš že to môže byť tym? to je asi blbosť nie? ale až dvakrat sa mi to stalo a vždy na tom type EBD :D

radiaradicky

siiimiii ja pouzivam pod harmony kamuflaz lion a niekedy silcare a drzi mi... ale myslim ze aj enii bude ok...ja som mala od ebd ten biely na fr.manikuru a nielen ze sa mi odliepaval gel ktorym som ho premodelovala ale aj od spodu mi nedrzal. ja ten ebd nemusim. asi neni kompatibilny s nicim.

siiimiii

ahojte, ja sa chcem opytať či existuje camuflage kt. sa môže kombinovať aj s gelmi od Harmony, pretože oni nemaju make-upy aspon čo som sa ja pozerala, a mam od EBD ale ten mi nedrží s gelom Platinum tak sa bojim že mi ani s Harmony nebude držať, teraz som si ho objednala.. neviete či je dobra camuflage napriklad od Enii?

Magdulienka

DAKUJEM radiaradicky... aj som pozerala nejaku lampu do 50eur, vobec som nevedela, ze aky je medzi nimi rozdiel. Nejaku ze luxusnu a mega nablyskanu nepotrebujem, lebo nechty robim iba sebe a rodine, popri praci aj tak viacej nestihnem...Este by som sa prosim chcela spytat, ze ktoru ziarivku - typ si mam do nej kupit??? dakujem!