Gélové nechty - výhody a nedostatky

radiaradicky

a mozete pls dat aj info mne? ako sa aplikuje NAIL PATCH (pod tymto nazvom je aspon na nikashope pod nail art) ci je to tetovacka, ci nalepka ci co? ako sa to aplikuje? a ta ista otazka na Decorating Shell NAIL PLAZA (na nikashope pod nai art - a ine...) sa mi pacia tie vzory a mam to na ceste s tym harmony gelom a nech mi to nezostane stat na stole a nech viem co s tym :) poznate to nieto??? dakujeeeem

radiaradicky

magdulienka - tak ja tazko striedam lampy :) lebo mam celodennu prevadzku a rychlo ich donicim ale ak je kvalita to co u mna ze vydzi najdlhsie a este sa mi aj strepala par krat a ide a dokonca mi este neodisla stale :) pre mna je to najsupernejsia lampa (som mala aj digitalne a neboli take dobre) tak na nikashope je presny nazov - 4 žiarivková Uv lampa PROFI s čas.90/120/non. ma casovac alebo mozes s nou svietit nonstop si sama nastavis a je podla mna dobra - kvalitna... ale to iba moj nazor
a ked sme pri teme harmony mam teraz aj ja na ceste tak sa tesim. potom dam info ci ozaj taky dobrosny gelik to je
:) dava ti iba top gel a nie gel na prirodne nechty vtedy robi gel ze praska top gel je nepevny bez nejakeho podkladu a cely dopraskava

Magdulienka

dakujem lajloska... asi si teda kupim ten Builder, ten mi bude najviac vyhovovat. Chcem robit iba s jednym gelom a nakoniec dat 'Finish gel'. Myslim ze ten builder by sa mohol pouzit aj na prirodne nechty, ale asi by ich znicil trosku viac ako Soak off.
Baby, este by som Vas poprosila o nazor, ktora lampa min. 4ziar. na nikashope je najlepsia z hladiska kvality a nizkej ceny? Dakujeem

:)

caute kocky, ako vidim, do nechtov sa tu dost vyznate, preto vas prosim o radu - davam si robit u manikerky spevnenie mojich prirodnych nechtov gelom, teda bez tipov. uz tyzden po dorabke mam nechty take akoby popraskane, neviem to dobre pomenovat, skratka ta vrchna vrstva je popukana, v polovici druheho tyzdna mi uz kolkokrat kus nechta odpadava. nechty vobec nemam dlhe, su kratucke. je to chyba manikerky alebo je to proste tym, ze je to aplikacia na moje vlastne nechty? dakujem za odpovede.

lajloska

magdulienka soak off gely su na prirodne nechty, teda od harmony co su farebne soak off gely so stetcom sa mozu pouzivat aj na normalne modelujuce nechty nie len na prirodne. aspon jan si s nimi robim francuzku a nemam problem :) a rada reveal od harmony je na modelacou umelych nechtov. hmm a nema harmony aj lepidlo??

Magdulienka

Caute baby.Mozno to tu uz bolo,ale nechce sa mi to vsetko citat, chcem sa len spytat, ze aky je rozdiel medzi HARMONY gelmi BUILDER, REVEAL a SOAK OFF. Sa mi zda ze tu bolo spomenute, ze soak off je na prirodne nechty? DAKUJEM VAM!!! :-)

nechticky

edi nails v bruskach je rozdiel v otackach - rychlost otacok a ked v cene tak asi kvalitativny ze ako dlho ti vydrzi, ci je z jemneho alebo z pevneho plastu a ci bruska ktoru drzis v ruke je tazka alebo lahka... hmm a to je asi vsetko co ma napada :)
lajsinda aj ja som sa dala na harmony. pod to davam ph bond, primer pozdobim prip.ja davam este kamuflazny na spodok trosku ,harmony gel stavebny a je to... teda este zväcsa prebrusim nezrovnalosti a nakoniec lesk TOP a musim uznat ze je pevny. aj ked som si ho teraz zacala macat v akryl. prasku :) taka finticka ale dobra.