Gélové nechty - výhody a nedostatky

lajsinda

Baby chcem sa opytať že keby som si dala len jeden gel na nechty ten Harmony nail - REVEAL clear gel a žiadny iny tak by som mala pevne nechty a nelamali by sa mi?..ako myslim na typy keď ho dam..?..alebo si mam kupiť viac gelov?...ďakujem za odpoveď :)

lajsinda

Baby chcem sa opytať že keby som si dala len jeden gel na nechty ten Harmony nail - REVEAL clear gel a žiadny iny tak by som mala pevne nechty a nelamali by sa mi?..ako myslim na typy keď ho dam..?..alebo si mam kupiť viac gelov?...ďakujem za odpoveď :)

Edi-nails

lajloska - ďakujem Ti veľmi pekne za odpoved...JD300 mi je asi najsimpatickejsia bruska, ale inak neviem aky je medzi nimi rozdiel, okrem ceny :)

lajloska

edi tak si kup JD brusky.. JD200, JD300, JD400, JD500 ja mam 300 a sesterka 400 a spokojnost velika... skus. myslim ze na nikashope su najlacnejsie aj ja mam od tial.
henika- dobre aj prebrus, nanasaj najmenej 1mm od kozicky, a pouzivaj aj PH bond-dehydrataciu ked sa ti odliepaju nechty a potom daj primer atd
missmarta silcare su ok.. ja som sa teraz sice tresla po vrecku a dala som sa na drahsie harmony ale pred tym som ficala na silcare a lione a spokojna som bola.

Edi-nails

Ahoj. Chcela by som si kupit brusku na gelove nechty, ale neviem, podla coho si mam vybrat?! ma niekto skusenosti s tým? cena by mohla byt okolo 70€...len aby bola kvalitná...Prosím odpiste mi niekto na mail:edina.kelleova@gmail.com.
Za odpoved Vam vopred ďakujem :)
Edi

Henika

prosim poradte mi niekto:skusam robit gelove nechty vyzeraju pekne len po 2-3dnoch sa odlepia neviem kde robim chybu.Pouzivam aj primer na lepsie prilnutie a nepomaha :((((

mikuska315

Ahojte, chcem sa opýtať, či nemáte niektorá záujem o sady glitrov a iných ozdôb. Sady sú 12ks a 18kusové. Úplne nové a velmi pekné. Cenu za jednu by som dala 9€ (aj za tú 18kusovú). Fotky pošlem na email. Ak máte záujem, napíšte mi na mikuska315@gmail.com

giorgiaa

kacatko 7 nemaju mensie balenie to som uz aj ja zistovala ale ten pink gel je dobry s nim budes spokojna.
kecn na nikashop maju velky vyber gelov tak pozeraj so su soak off gely tie su na prirodne nachty a myslim ze sa daju aj vsetky vyuzivat na sablonu.
klaudia123 tak bud kvalitny alebo lacny. aj ked nie vzdy je to pravidlo. skus uz ten co tu uz spominaju viacere od Harmony ten je dobry ja som s nim bola velmi spokojna. na nikashop je teraz niektory aj v akcii tak skus.
missmarta podla mna je to taky stred ani nejak moc kvalitne ale ani nekvalitne.. skus najskor mensie balenie a uvidis kazdemu aj tak sedi nieco ine