Gélové nechty - výhody a nedostatky

zuzul

ved pokial nieje v lampe si tam daj aj ine glitre- alebo čo potrebuješ- niekto to dava na začiatok a až potom modeluje c . aj tak sa to da.

Milica25

Dakujem zuzul.
Takze uz nemozem potom naniest inu farbu glitru alebo kamienkov? (necht by bol asi prilis hruby) Ten gel s glitrami sa musi tym padom naniest na cele nechtove lozko? Ci ako to urobim ked tam chcem doplnit este ine glitre alebo diamantiky? Dakujem

zuzul

Milica- urobis si necht taký tenši potom nanesieš ten glitrový daš do lampy a možes ho este raz zaliat builderom- normalny stavebny- ajemne opilujes a lesk- poriadne ho rozmiešaj pred nanašanim

zuzul

borato skus na nej iný gel, moje zakazničky maju nechty v poriadku niektore aj 5 týždnov ale niekto r pridu po - ja kes si spravim tak mam milimetrový odchlip hned po dni- skusia som všetko.

borato

ahojte kocky tak dufam ze uz sa tu konecne dockam volakej odpovede ja ma stale problem s odchlipovanim gelu po bokoch aj poriadne prepilnikujem aj pouzivam primer davam dalej od kozticky a uz neviem co mam robit sestre sa to spravi tak na 4-5 den ci bude chyba v geli neviem druhej sestre sa to nerobi vobec ale ona je asi jedina. Co mam robit baby sa mi hrnu na nechty a ja sa bojim ze budu potom nadavat aj napriek tomu ze poviem ze sa len ucim . Dakujem moc za kazdu radu prosiiim.

zuzul

missmarta- da sa s gelmom ale s farbami je to lepšie- uschnu same
a ku glitrom- mas uv gel glitrový alebo len glitre v gele- to tiež predavaju a je to na telo

Milica25

baby mate niektora skusenosti s nanasanim glitrov ktore su uz v geli? kupila som si glitre ktore su uz v geli, nevsimla som si to, az doma. ako sa to nanasa? musi sa to naniest na cely necht? dakujem

missmarta

pocujte damy a to "one stroke" to sa neda urobit farebnymi gelmi??? a ked nie, tak tie akrylove farby to uschne samo na vzduchu?

liakovica

miriamka aj ja som mala podobny problem a vyriesil mi ho gel harmony... od lionu som nejake skusala ale ci tento to si nepamätam ale mozem ho skusit... maju ho tusim aj na nikashope tak si ho objednam od tial a poviem ti ako... ale ten harmony to odporucam ja... 1tr. kvalita.. oni odchlipovanie a hlavne je pevny lebo predtym sa mi nejak lamali stale nechty som myslela ze nieco robim zle alebo som taka tarbava a teraz super. ako kamen... parada