Gélové nechty - výhody a nedostatky

Adelicka

tweete121: Ja som pred nedavnom kupovala sadu na necthy na e-kozmetike daj si do googlu, maju aj kamenny obchod, tak som si bola vsetko pozriet a dokonca som si vymenila lampu v sade za drahsiu (chcela som s casovacom)... v pohode sme sa dohodli a obzrela som vsetok tovar na mieste. Takze odporucam... Pa

timka00

gely znacky simlpy nail, kt.su na aukre su strasne, vyskusaj nejaku normalnu znacku a uvidis rozdiel...a este jedna vec, na aukre nemas ziadnu zaruku na lampu a zo skusenosti nemaju dlhu zivostnost, ked chcete kvalitu tak snad nemoze stat 30 € . ved tolko stoja nechty niekde v salone

Adela19

tweete121: Ja som pred nedavnom kupovala sadu na necthy na e-kozmetike daj si do googlu, maju aj kamenny obchod, tak som si bola vsetko pozriet a dokonca som si vymenila lampu v sade za drahsiu (chcela som s casovacom)... v pohode sme sa dohodli a obzrela som vsetok tovar na mieste. Takze odporucam... Pa

Leanne

kupovala som ju aj kamoške a je tam všetko čo ti na začiatok stačí... dokonca aj géliky sú kvalitnejšie a ne jak tie lačby čo bývaju dakedy v sadách :-)

Monika1018

Leanne: no vyzera fakt dobre a ak mas s nou dobru skusenost tak si kupim tuto. Len teraz ju tam asi nemaju tak tam v pondelok musim zavolat

jullka

nick272jana ahoj no tak ja mam tuto lampu nrobim s nou nestazujem sa.akurat tu susicku som este ani raz nepouzila neviem ani naco je.nepouzivam laky len gely farebne takze susicku vobec, a lampa je dobra tvrdne rychlo. :D

missmarta

jaj a este som sa chcela opytat ohladne toho kamuflazneho gelu...to sa dava na cely necht aj tip ako podkladovy gel? a potom sa nakresli spicka?...ale kebyze to chcem dat na farebne tipy s tym sa neda nechotve lozko predlzit? neda sa zakryt kusok z farebneho tipu a len dokreslit to lozko s kamuflaznym?? dakujem za odpoved

missmarta

katka24: tak dakujem za odpoved :)...neviem len tak som cela vedet ci to nejde:D aby som nekupovala zbytocne farebne gely...

katka24

missmarta: a prečo to chceš robit lakom? su farebne geliky a potom aj farby- acrylove.ja osobne by som na lak velmi gel nezalievala. teda pokial tam urobiš nejake čiaročky tak ešte ale ak toho bude viac tak určite nie

missmarta

dobry den a mne neporadite prosim vas? aj som tu nieco o tom citala ale je tu milion stran...chcem sa pytat na zdobenie lakom pod gel. da sa to? no nakreslim na hotovu modelaciu ale na zdrsnenu abo nezdrsnenu? a potom ten lakovy nail art mozem pretret gelom kedze by som to chcela ako permanentne, ze ci to vobec bude drzat na tom laku... moc by osm dakovala za odpoved