Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gélové nechty - výhody a nedostatky

Adelicka

tweete121: Ja som pred nedavnom kupovala sadu na necthy na e-kozmetike daj si do googlu, maju aj kamenny obchod, tak som si bola vsetko pozriet a dokonca som si vymenila lampu v sade za drahsiu (chcela som s casovacom)... v pohode sme sa dohodli a obzrela som vsetok tovar na mieste. Takze odporucam... Pa

timka00

gely znacky simlpy nail, kt.su na aukre su strasne, vyskusaj nejaku normalnu znacku a uvidis rozdiel...a este jedna vec, na aukre nemas ziadnu zaruku na lampu a zo skusenosti nemaju dlhu zivostnost, ked chcete kvalitu tak snad nemoze stat 30 € . ved tolko stoja nechty niekde v salone

Adela19

tweete121: Ja som pred nedavnom kupovala sadu na necthy na e-kozmetike daj si do googlu, maju aj kamenny obchod, tak som si bola vsetko pozriet a dokonca som si vymenila lampu v sade za drahsiu (chcela som s casovacom)... v pohode sme sa dohodli a obzrela som vsetok tovar na mieste. Takze odporucam... Pa

Leanne

kupovala som ju aj kamoške a je tam všetko čo ti na začiatok stačí... dokonca aj géliky sú kvalitnejšie a ne jak tie lačby čo bývaju dakedy v sadách :-)

Monika1018

Leanne: no vyzera fakt dobre a ak mas s nou dobru skusenost tak si kupim tuto. Len teraz ju tam asi nemaju tak tam v pondelok musim zavolat

jullka

nick272jana ahoj no tak ja mam tuto lampu nrobim s nou nestazujem sa.akurat tu susicku som este ani raz nepouzila neviem ani naco je.nepouzivam laky len gely farebne takze susicku vobec, a lampa je dobra tvrdne rychlo. :D

missmarta

jaj a este som sa chcela opytat ohladne toho kamuflazneho gelu...to sa dava na cely necht aj tip ako podkladovy gel? a potom sa nakresli spicka?...ale kebyze to chcem dat na farebne tipy s tym sa neda nechotve lozko predlzit? neda sa zakryt kusok z farebneho tipu a len dokreslit to lozko s kamuflaznym?? dakujem za odpoved

missmarta

katka24: tak dakujem za odpoved :)...neviem len tak som cela vedet ci to nejde:D aby som nekupovala zbytocne farebne gely...

katka24

missmarta: a prečo to chceš robit lakom? su farebne geliky a potom aj farby- acrylove.ja osobne by som na lak velmi gel nezalievala. teda pokial tam urobiš nejake čiaročky tak ešte ale ak toho bude viac tak určite nie

missmarta

dobry den a mne neporadite prosim vas? aj som tu nieco o tom citala ale je tu milion stran...chcem sa pytat na zdobenie lakom pod gel. da sa to? no nakreslim na hotovu modelaciu ale na zdrsnenu abo nezdrsnenu? a potom ten lakovy nail art mozem pretret gelom kedze by som to chcela ako permanentne, ze ci to vobec bude drzat na tom laku... moc by osm dakovala za odpoved

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.