Gélové nechty - výhody a nedostatky

darianail

tanuska, ja som si cez aukro objednala sadu uz davnejsie ale bol to uplny shit. bordel.uplne nekvalitne veci. v tychto klasickych netovych obchodoch ako je napr. nikashop.sk a ine mas uplne skvely vyber za dobre ceny a hlavne som s produktami spokojna. by som uz cez takeho neregistrovane obchody ako je aukro ani nenakupovala.
katka- mne sa lepsie robi s tipmi, ale ked ma niekto moc kratke alebo zle nechty tak sablona je lepsia. ako komu
jullka odporucam platinum gel, a pre mna po novom i ked drahsi ale je super najlesi aky som kedy mala je Harmony.

Katarina749

Ahojte baby, ja mam taky problem ze sa mi strasne stiepia nechty a len velmi tazko si viem vypestovat vlastne dlhe tak som si povedala ze dost a dala som si ich spevnit gelom u jednej baby v salone. Po ani ne 5 dnoch sa mi zacal odlupovat lak s gelom aj s vrstvou nechtu. Pocula som ze na niektorych nechtoch to jednoducho nedrzi a ze na take nechty existuje nejaky iny druh gelu. Je to pravda? Rozmyslam aj nad gelovymi nechtami s typmi ale neviem kam si ich mam dat spravit kedze velmi sa bojim ze by mi ich niekde urobili take hrube a to urcite nechcem. Takze neviete mi prosim poradit kde v bratislave robia pekne tenke a kvalitne gelove nechty? :)
Dakujem za dobru radu
Katarina

ja :-)

katka000 - ja tiež robím so šablónami a je to pre mňa jednoduchšie a aj to vyzerá prirodzene...tipy nepoužívam, predlžujem len svoje nechty a som veľmi spokojná.

sára59

ahojte baby ja tom u nechapem preco ked robim nechty kamoskam im odpadnu hned a ked si spravim ja tak mi drzia...ved postupujem tak isto...:-( som zufala poradte

katka000

AHojte kocky neviete mi poradit ako sa robi z bonding gelom? do teraz som robila ze som davala primer a na to postupne gely ale nechty odpadovali...ako sa tie nechty odmasnuju? a treba bonging gel dat aj do uv lampy? primer uz pouzit nemusim ked davam bonding? vela otazok ale kazka co mi tu odpovie budem jej velmi vdacna =)

i.love.music

ja viem je to trapne ale...kupilaq som si take ciste umele nechty pomalovala som si ich lakom, a chcem sa spytat ze ci ked si ich nalepim ci si mam dat este niaky gel na to...a ako ich mam dat dole?

katya5

slobodka- nepišeš či sa to deje len tebe alebo kazdemu komu urobiš- ak tebe može to byt v nechte ak nie len tebe, asi nepouživaš primer- alebo zle odmastiš, alebo skus bonder
bibi1234- to označenie lacne polske moc nieje na mieste- 80 percent europskej produkcie je robene v polsku a ostatne v čine. keby si vedela značky ktore som použivala a teraz robim z polskou značkou- lacnou- kedže je rovno z vyroby a nechty držia :-)

Althreya

Babuli
pouzivas top gel? Je rychlo tvrdy neskutocne leskly a odolny voci poskriabaniu. Najlepsi je z bieliacim ucinkom. Ja mam jednofazovy system ale pouzivam top na dokoncenie...

Slobodka
No ja mam problem taky isty ale len z 2 babami a je to pre ich nechty. Maju prirodzene mastne nechty proste nieco v nich je. Mozem ich odmastnit opilovat a odmastnit znova aj tak sa im gel odlupe. Ak ti mozem poradit nepouzivaj ziadny olejcek na zaver a daj si zalezat na odmastneni az po kraje aby to bolo dokonale. Mne sa podarilo takto u tych bab predlzit dobu kedy im ostal gel na nechtoch.