Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gélové nechty - výhody a nedostatky

giorgiaa

adema vsetko ok. ale primer sa kludne moze pouzit aj na prirodny aj na umely nehet. nema ho v com poskodit to sa trosku mylis. cele roky ho tak nanasam aj na kurze ma to tak ucili...

bublinka3

prosim vas,chcela by som sa opytat,aky je rozdiel medzi akrylovymi,zivicovymi a gelovymi nechtami.ktore sa ako pohybuju cenovo,ktore najmenej skodia,ktore najdlhsie vydrzia?dakujem :)

adema

si sa:ano primer sa pouziva ako pri gelovych tak aj akrylovych nechtoch, sluzi na lepsie prilnutie gelu k prirodnemu nechtu(nanasa sa len na prirodny nechcet lebo umely by mohol poskodit). Mozu sa volat aj bonder.(IBD)
Primer sa nanasa v malickom mnozstve na prirodny nechet, lepsie ked sa nedotyka kozicky. Ono kazdy primer sa este lisi takze tazko povedat, ze kazdy primer sa takto pouziva. Spravne by mal mat popis na obale ako sa pouziva. Ja pouzivam primer truscada a ich gely. Este pred primerom sa zvykne pouzivat dehydrator,aby vytvoril dobre PH nechtu. Ale taketo veci by vas mali naucit na skoleniach , lebo kazdy nechet je iny(mastny,suchy) a na kazdy sa pouzivaju ine pripravky.

svetlana 28

Ahojte baby,robila som si kurz na modelaciu gelovych nechtov, ale zdobenie mi nejde.myslite,ze potrebujem este extra kurz na zdobenie nechtov.Alebo je to len o praxi.chcela by som sa zamestnat v nejakom nechtovom studiu,Pretoze ma to velmi bavi.Bol to vzdy moj sen.Dufam,ze mi daju sancu aj ked som len zaciatocnicka. Dakujem. toto forum je fakt dobra vec

si sa

Adema.a je to jedno aka znacka primeru.akujem velmi pekne za radu.na kurze nepadla o tom ani rec.ale to bol asi taky kurz.

anyna

Ahojte baby , potrebovala by som radu od V8s , ktore uz mate skusenosti y gelovymi nechtami . Objednala som si domov gelovu sadu a robim si doma nechty a rodine a stava sa ze spadne nechet jeden alebo dva vedeli by ste poradit ze od coho to moze bzt neviem na to prist gel pouzivam kvalitny takze si neviem prestavit chcela by som sa tomu venovat ale bojim sa aby kockam neopdadavali nechty. dakujem za pomoc :D

muska145

Ahojte chcela by som sa opýtať niektoré dievčatá majú nechty uplne kratucke a velke bruska. Ked lepim typy tak urcite sa stane ze im rpilepim aj s bruskom ked lep stecie pouziva sa nieco na to aby sa bruskonepirlepilo?

adema

si sa:primer,podladovy gel,kamuflazny,zdobenie,modelacny gel,lesk.
kamuflazny sa nanasa na celu cast nechta takze tak ako davas aj ostatne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.