Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gélové nechty - výhody a nedostatky

adema

nika4548: ahoj , z kvality nechtov sa neda povedat ci priesvitne alebo mliecne. Z pravidla sa castejsie pouzivaju mliecne tipy, kedze podla mojich skusenosti su viac pruzne. Ale vsetko zalezi od znacky tipov. Je na tebe s ktorymi sa ti lepsie robi. Musia byt dobre pruzne, nesmu puknut,a musia sa lahko pilnikovat.
Kamuflazny gelik sa pouziva na predlzenie lozka, kedze je telovej farby, tak nevidno ani ked spicka nechtu odrasta od lozka. Ja ho pouzivam pri kazdych nechtoch. Naj farbu som nasla u Silcare Masked.Kamuflazny gelik je podla mna ten naj zo vsetkych ktore existuju.
Na nechtiky mozes pouzivat aj rozne znacky, len nikto ti nezaruci ci prave tie 2 znacky ti budu dobre drzat. Ja pouzivam dokonca 3 znacky gelov pri robeni.
Niesom odbornik ,ale radim to co som sa naucila za ten cas kt.robim nechtiky.

adema

gogo_inka: ja pouzivam gely truscada a som velmi spokojna, nechtiky robim denne. Co sa tyka postupu, je to v poriadku. Kazdy ma sice svoj postup, ale zaklad si zachytila.

adema

simona.krajc:2D gel je obycajny gel, 3D gel a 4D je to iste. Su to geliky ktore su tak hustne ze sa s nimi da zdobit na povrch nechtu zdobenie ktore trci z nechtu a nerozleje sa. Najcastejsie su to rozne kvietky a listocky. (vela zien na to pouziva akryl) Definicia:3D UV gély boli vyvinuté pre kreatívny nechtový dizajn, pre tvorbu rôznych dekoračných variácii. Tieto gély sa označujú aj ako 4D gély pričom štvrtý rozmer je čas, ktorý šetríte.

si sa

baby a neviete este poradit ak niekto ma skusenost aky je ten plne ruzovy platinum od NSI.nie je to moc ruzove.lebo mam jemne ruzovy.dakujem.....

si sa

Ahojte baby prosim viete mi poradit.Robim dva mesiace gelove nechty zatial len tak kamoskam.kurz mam ale len 2 dni,ale to asi nestaci.Mozem predlzit nechtove lozko aj s Platinum gelom od NSI alebo na to potrebujem nejaky iny kamuflazny.a ake s Platinum mate skusenosti,ak ho niekto pouziva.dakujem,dakujem

brownie

ja sice robim nechty sama doma,ale robím ich kamarátkam a známym a sú spokojné mám minimum zlomených nechtov...a siroký výber...a cena je dosť nízka od 10eur do 20 za tie úplne náročne ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gélové nechty - výhody a nedostatky - Fórum - ZDRAVIE.sk