Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gélové nechty - výhody a nedostatky

dadka263

Cawte baby po po ktorej fáze gélu nanášam biely gél ked robím francúzsku manikúru a trojfázovu modeláž?

tana18

sixty: dakujem moc za radu, uz som si ich objednala, tak sa tesim :)...a pri pouzivani bielych typov sa ten prechod medzi prir. a umel. nechtom neprebrusuje ze?...to je vlastne logicke, ja len pre istotu, kedze nemam s bielymi tipmi skusenosti...dakujem velmi pekne!

sixty

tana ja kupujem na nikashope od josu tie super ultra slim mas tam az 12 velkosti a su super-kvalitne/odporucam vyskusat/budes isto spokojna, ale mala som aj tie klasicke biele co su tam a tie su tiez ok...ale tieto slim pouzivam najradsej a aj natural aj clear.

tana18

Ahojte baby, chcela by som si kupit nechtove tipy biele na fr.manik. ale neviem ktore su kvalitne, popripade ak mate skusenosti s bielymi tipmi z tych intern.obchodov ako nikashop.sk,truscada.sk nechtovyshop.sk....dakujem za vase rady!

sixty

zuzulik daj do chladnicky. lebo teplo sposobuje vytekanie gelov
mumba mne to neslo ale pocula som ze s niektorymi obycajnymi to ide len neviem akymi

mumba

ahojte, chcela by som sa opýtať či môžem pri pečiatkovaní nechtov používať aj obyčajné laky. či to s nimi vôbec pôjde. ďakujem

Zuzulik_K

chcem sa spýtať...mám problém s tým, že mi vytekajú farebné gely, :-( skúšala som dať aj na iné miesto a stále vytekajú, :-( neviem čo s tým poradte

Zuzulik_K

gbarbara ja robím dopĺňanie tak, že zbrúsim všetok gel na tip a potom robím modeláciu od znova (bonder, new base atď)...a tipy no to je asi na tebe... lebo keď tip vyrastie možeš si gel poťahovať len na svoje a ak chceš s tipmi tak ja mením už keď sú zospodu fakt škaredé (1 krát nové, dorábka a nové, nepáči sa mi zospodu ten prírodný necht a nemám brúsku aby som to mohla upraviť) :-)

gbarbara

dobry ja sa chcem spytat robim si gelove nechty a nevem ako ich mam doplnat alebo aka ma byt pauza medzi odstranovanim nechtami a davanim novymi dakujem ked odpisete aj na email. pekny den zelam

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gélové nechty - výhody a nedostatky - Fórum - ZDRAVIE.sk