Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gélové nechty - výhody a nedostatky

eriq

dadka263-najprv sa nauč zdobit jednoducho-daj si prvú fázu a do ešte nevytvrdenej fázy si nasp trblietky,daj vytvrdit a potom 2-fázu...možeš si aj odobrat trochu z 1-gelu a do tej trošky namiešat trbliet. a vyrobit si trbl.gel....poskúšaj a ozvi sa .dost tažko sa to píše.ja zdobím aj do 3-fázy,ale na to dám ešte priehladný lak,aby to neostalo drsné.

eriq

muska145-aj ked je 1-faz.tak ked ho zotrieš prebrús si necht čím si vlastne upravíš architektúru nechtu akúp si finiš gel-nebudeš lutovat.

amina29

eriq: čo si písala ohladom bloku, ty nepoužívaš vobec pilník na zdrsnenie prír.nechtu? a to stačí blok? to ti potom drží na tom gel? nás učili ze co najviac opilovat necht, a to pri ložku tiez nepoužívas pilník? vsak to sa nedá s blokom.

simita

eriq - ďakujem..objednávam na nechtovom shope...môžem použiť tento gel -odkaz odstránený- a potom to dám vytvrdnúť do lampy a nanesiem vrstvu jednofázového gelu??alebo tie biele špičky musím zdrsniť a potom naniesť jednofázový gel?kde robievaš tie kurzy? ďakujem za radu a info...

muska145

eriq- pomilila som sa ten gel je jednofazovy ked ho nanesiem a dam do uv lampy vicistim ho tak zmatnie asi budem potrebovat gel na vysoky lesk ze?

eriq

keby ste kočky mali niekedy záujem,robím akreditované kuzy na nechty,ale učím všetko fak do detailu a velmi podrobne.

eriq

dadka263 a muska145-čítajte dozadu čo som písala marike1602-ja ja by som vám tak rada poradila, ale nič v zlom vy máte také medzery vo vedomostiach o modelovaní,že to je stráááášne tažko a takto možete aj sebe alebo niekomu poškodit nechty.je to fakt riziko a velká zodpovednost voči zdraviu.myslím to ale velmi v DOBROM.urobte si aspon zákl.kurz.niekto tu písal,že je to zbytočné no ale vidíš toto všetko by ste sa tam naučili.muska145-ten gel je logicky matný preto je trojfázový,lebo po nom musíš dat tretiu f. vysoký lsek.tak nech sa darí kočky.na menej komplik.otázky rada odpoviem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gélové nechty - výhody a nedostatky - Fórum - ZDRAVIE.sk