Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gélové nechty - výhody a nedostatky

gogalka

kiss vidim ze sa vyznas--
divozienka - kratka nalepovacie plocha je na oblejsie nechty a dlhsia na plochsie nechty (tu dlhsiu plochu si mozes skratit gilotinou)
lietadielko no bez napisov tazko na to prist iba ak poznas postupy a gely... na kvalitnych geloch su vzdy napisy o aky gel ide, ak nie tak su to len take domace nalievacky...
lietadielko nikdy som ju nevidela a to uz nakupujem produkty niaky ten rok... ale teraz som si ju pozrela a je predrazeny a slabucky vyber - skus nikashop.sk alebo kosicky shop.

lietadielko

Ahojte. zacala som robit gelove nechty, zatial sa mi celkom dari, chcem sa ale opytat, mam nejake nove geliky a nie je na nich uvedene co su zac, ci su jednofazove alebo kolko fazove, ked na geli nie je uvedene co je zac mam ho brat ako jednofazovy? a co si myslite o kvalite gelov na strange nechtove doplnky.sk? dakujem za odpoved!

KissMe

kratka je kratka a dlha je dlha :) kratka je lepsia pretoze tip nalepis uplne na koniec svojho vlastneho nechtu a VRAJ tak lepsie drzia nechty pretoze takmer na celom prirodzenom mas gel, kdezto ked nalepis s dlhou tak ti to zabere cez pol nechta, a drzi to v podstate len lepidlo.

divozienkasv

Ahoj baby ja by som sa chcela spýtať aký je rozdiel medzi nechtami s dlhou nalepovacou plochou a krátkou za odpovede vám ďakujem =)

KissMe

ak su gelove nechty kvalitne urobene, a nasledne odstranene tak ako maju byt- profesionalne, nemozu sa tvoje poskodit :)

1angelina23

Ja som mala gelove nechty - krasne fr- manikura presne.. ale sklamem ta mne vydrzali asi mesiac, a svoje som si potom davala dokopy vyse pol roka, a teraz ich mam krasne ale po odstraneni umelych boli v katastrofalnom stave aspon 3 mesiace.. :// ale teraz ked sa pozeram na svoje, taky by som ich za ziadne ine nevymenila :-) treba si vypestovat svoje pekne nechty, tie su najkrajsie si myslim :-)

lietadielko

Ahojte. zacala som robit gelove nechty, zatial sa mi celkom dari, chcem sa ale opytat, mam nejake nove geliky a nie je na nich uvedene co su zac, ci su jednofazove alebo kolko fazove, ked na geli nie je uvedene co je zac mam ho brat ako jednofazovy? a co si myslite o kvalite gelov na strange nechtove doplnky.sk? dakujem za odpoved!

kikuska1+

ahoj , nemam skusenosi s gelovymi nechtami chcem sa opytat či je potrebne mať nejako specialne upravene nechty pred tym ako si sadnem k odbornicke , myslim tym dlžku nechtov , a aku dlžku gelovych nechtov mi odporučate , žiadna udalosť len tak pre potešenie :) dakujem !

kikuska1+

ahoj , nemam skusenosi s gelovymi nechtami chcem sa opytat či je potrebne mať nejako specialne upravene nechty pred tym ako si sadnem k odbornicke , myslim tym dlžku nechtov , a aku dlžku gelovych nechtov mi odporučate , žiadna udalosť len tak pre potešenie :) dakujem !

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gélové nechty - výhody a nedostatky - Fórum - ZDRAVIE.sk