Gélové nechty - výhody a nedostatky

adema

cherriesT:odporucam ist do salonu u mna to stoji 5 €..co si myslim ze nikoho nezabije.
vela zien si znici svoje nechty pri odstranovani, kedze sa to spilnikovava dole a treba davat velky pozor, aby sa nepilnikoval uz prirodzeny necht, ktory je tenky oproti gelovemu.

cherriesT

baby prosim ake mate skusenosti s odstranovanim gelovych nechtov ? da sa to zvladnut aj doma ale treba ist s tym k nechtarke ? dakujem :)

kaciatko_7

dakujem :) uz som sa dozvedela o ich stranke pre slovensko nail1.sk... ale aj z ich stranky sa da objednavat na slovensko

[zruseny13]

kaciatko_7
ahoj, ja používam nail1.eu su super
objednala som si ich od jednej pani
z dama.cz - diskusia nechtarinky zo slovenska treba sa tam zaregistrovať, napísať na nástenku oni ti už poradie
ja mám kamuflážny gél + hustý stavebný a vyšli ma cca 43€ aj s poštovným velké balenia
SKUTOčNE CHVÁLIM!!

kaciatko_7

chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s gelmi zo stranky nail1.eu... su dost lacne a zevraj aj dobre,,, nepozna niekto slovensky online shop, kde by ich predavali? popripade objednava niekto z ciech?

tiezZacinam

katka aspon napis co mas na flasticke. ja som tiez zaciatocnik- ale kupila som si na nikashope dvd a podla toho som aspon pochopila cely postup a naucila sa co to. uz len zdokonalovat

[zruseny13]

katka3118
ako chceš robiť gelové nechty keď nevieš čo je načo
urob si kurz
to modré je cleanser na gelový výpotok

katka3118

ja by som sa chcela opytat, ze ci si pod gel mozem naniest aj obycajny lak na nechty, farebny co bezne kupujeme v obchodoch..a objednala som si sadu na nechty a su tam dva gely, jeden priesvitny a jeden je taky do biela, staci pouzivat len tieto dva laky? a este je tam taka modra tekutina a strasne smrdi, vyzera to ako lak ale je to take vodove, neviete na co sluzi? dakujem :)

ajjasom

ebi aj ja som si ju objednavala predvcerom :) aka nahodicka :) na nikashope. tak este neviem povedat ze aka ale dufam ze dobraaaaa :)