Preco mam zlcove kamene, ved som zdrava

Príspevok v téme: Preco mam zlcove kamene, ved som zdrava
Barbienkaaa

Ahojte mam 22, ani lekari nevedia preco sa mi spravili, stle mi vravia dokolecka predpoklady... ale ja som chuda, mlada, jem zdravo, vobec nie vela mastneho, nepijem, nefajcim, aj ked som skusala, nemam cukrovku, a v rodine nemal nikto zlcnikove kamene...

Z nicho nic som zacala mat hnacky, prestalo mi chutit, tak ze som aj dva dni nejedla tak po tyzdny som sla na sono a zistli, ze mam 3 vacsie ako centimeter a vela piesku... Som nestastna, pretoze mi to pride nespravodlive... niekto pije na ranajky vypek a ja...

joni_

Barbienka viem ze v prvych chvilach je to tazke a cloveku sa nechce zit, alebo prinajmensom by najradsej len plakal, ale nepomozes si tym, je to tak ako to je, niekedy fakt pomaha sa vyrozpravat z toho, takze fajn ze si napisala :)
nech to bude pokracovat akymkolvek smerom, ty to zvladnes uvidis :) to je jedine na com teraz zalezi - rozhodnut sa ze to zvladnes a nepoddas sa, a toho rozhodbnutia sa drz zubami nechtami

AdamKrt

Inak priklad. Znamy mal sumivy vapnik v tabletach po zaruke. Bolo mu to luto vyhodit, zacal to pit denne miesto mineralky. No a o par mesiacov zacal mat horucky, zdravotne problemy. A ajhla kamene...

AdamKrt

Barbienkaaa
Dnes 18:22:

ano, ak casto pijes mineralky, moze to byt z toho. Rozne studie ukazuju, ze aj tak, najzdravsie je pit cistu vodu z vodovodu, aj ked niektore individua tu na fore obhajuju dokonca az destilovanu vodu, co je extrem.

Mineralky obsahuju vela anorganickych mineralov a z nich sa v tele robia usadeniny. Raz za cas si ich dat, prosim. Ale na kazdodenne pitie sa nehodia. Cize, ak si si myslela, ze sa zdravo stravujes, tak tento fakt si prehliadla...

joni_

sisulka ja mam od 17 rokov CFS, postupne sa zhorsuje a teraz mi zistili aj Sjogrenov syndrom, takze tak... ziadna sranda, ale zit sa musi, a snazim sa zo zivota vytazit maximum v ramci mojich moznosti

Barbienkaaa

pravdaze, viem, ze zivot je nespravodlivy... v rodine, z maminej strany kazdy mal rakovinu hrubeho creva. tak ja od strachu som sa snazila jest zdravo. a vcera mi zistili tie kamene a dnes zistili, ze mam aj krv v stolici... takze ma caka kolonoskopia.

takze vazne, zdravo zit neznamena, ze budem aj zdrava... =((

a mineralky pijem, to moze byt aj preto?

AdamKrt

Nepijes bezne mineralku ?

Alebo ak pijes beznu vodu, dajte si urobit rozbor tej vody...

Co je to jest zdravo ? Lebo jedlom si mozes pomoct, ale aj ublizit. Vsetkeho vela skodi a nemusis ani vediet, ze si si niecim skodila.

joni_

je to smutne ale je to tak, zivot nie je vzdy spravodlivy, ja tiez zijem zdravo a nic zle som neurobila a napriek tomu mam od 17 rokov vazne zdrav. problemy a mozno uz navzdy, ani som si poriadne neuzila zivota a uz som bola po krk v problemoch, ale nic s tym neurobis, len sa s tym musis nejak vysporiadat a zivot ide dalej...