Gélové nechty - výhody a nedostatky

RSFredinka

ahojte vospolok už týždeň mám gelové nechty, dizajnerka sa najprv zhrozila ale nakoniec to nejako zvladla, mám len teraz strach keď si dám dole gelové nechty že si ich budem zase obhrýzať

maculka

RSFredinka Kazda dizajnerka,ako profesional,ta nemoze odmietnut,ani v pripade ak mas ohryzene nechty. A ver,ze vela krat prave gelove nechty posobia u klientiek ako terapia proti ohryzaniu. Ved kto by nicil skvosty, za ktore vyhadzuje peniazky?? Neboj. A ak ta predsa len nejaka odmietne, chod k dalsim dveram. Nejaky profesional sa predsa len najde. Pa

maculka

I prirodzeny nechtik treba celkom skratit,aby po nalepeni nebol vidno prechod medzi prirodzenym nechtom a typom. Ale po odrasteni je to aj tak vidno, takze skus permanentne zdobenie pod gel. Napriklad nanesenim trblietaveho prasku /ten zakupis uz takmer v kazdej drogerii/ ten mozes naniest ako francuzku, alebo skus rozne nazdobit, aj kombinaciou viacerych farieb. Ak budes chciet vysvetlit podrobny postup, napis mi na novakova.nailfashion@centrum.sk.

l

ahoj baby. mám jeden problém. kúpila som si nechtové štúdio, aby som si mohla spraviť gélové nechty sama. no po nalepení umelého nechtu a natiahnutí gélu umelý necht nepekne presvitá. poraďte prosím postup ako spraviť nechtík aby umelý pod gélom nevidelo. moc dík

ivuus

RS Fredinka
tak jasne ze ti ich urobi..aj moja kamoska mala strasne nechty a spravila jej..a teraz je posadnuta gelovymi nechtami
Len si musis vybrat taku co tu bude ochotna..lebo s takymito kratkymi a obhryzenymi nechtami je vela roboty a niektore to nie su ochotne urobit..
Skus ich k nejake co ti ju odporucia kamosky..

RSFredinka

Mám menší problém od detstva sa neviem zbaviť zlozvyku obhrýzania nechtov. potrebovala by som gélové nechty ale bojím sa že mi ich manikérka neurobí pretože mám nechty v strašnom stave skúšala som všetko a nič nepomohlo spravila by mi ich manikérka aj keď sú v dezolátnom stave

tanta84

Ahoj gelové nechty sú super dobre vyzerajú a tak ďalej. Ja som ich mala 1,5 roka. Po tomto čase som si ich musela dať preč pretože moje nechty pod nimi už boli veľmi zničené skoro ako papieriky. Mám si ich nechať zregenerovať. Na dopĺňanie som chodila raz za 3 týždne. Sú fajnove na začiatku som si nemohla zapnúť ani gombík na nohaviciach alebo vziať peniaze zo stola bol problém a také blbosti ale po čase si zvykneš a je to ok. Ja som nemala brutál dlhé lebo robím ekonómku a dosť píšem na PC. Super dlho na nich drží lak.

maculka

matulla ahoj. zivicove nechty su starsia metoda,material je vhodny skor na dostatocne pevny prirodzeny necht.Opatrne s akrylom,lebo casto sa stava,ze po dlhsom noseni sa poskodi prirodzeny necht a moze ist aj o trvale poskodenie.Akryl ma totiz dost vysoky obsah kyselin a je k nechtu nesetrny. Ak sa ti odlupoval gel, islo bud o nedostatocne zdrsnenie, prirodzeneho nechtu hlavne pri kozicke,zle ocistenie nechtu,alebo aj dost kratky cas pri vytvrdzovani. Dovodov moze byt este ovela viac.Takze treba sa pytat kamaratok a ist niekam na odporucanie.

fraise

kde v ziline robia gelove nechty za prijatelnu cenu? a nejaka baba co to vie naozaj pekne robit? zaujima ma hlavne cena