Gélové nechty - výhody a nedostatky

matulla

gelove nechty som mala zrobene za zivot vzdy od znova 4x.... nevydrzali dlhsie ako dva tyzdne,pritom bola vzdy ina manikerka... od zivicovych ma vzdy manikerky odhovaraju. Neviem v com bol v gelovych poblem... proste som si zapla gombik a necht dole... robili sa aj bublinky. Myslite,ze zivicove budu lepsie? v com su lepsie? Je mozna tvorba bubliniek pri zivicovych nechtoch a ich lahke odpadnutie,odlupnutie ako pri gel.? prosim poradte

maculka

Ak mate nejake blizsie otazky ku gelovym ci akrylovym nechtom,rada poradim. Som skolitelka v rekvalifikacnom kurze pre dizajnerky

biba

MODELUJEM GEL.NECHTY GEL.NECHTY SU OVELA PEVNEJSIE AKO PRIRODNE LEPSIE DRZI LAK 3TYZDNE ASTALE SU V ROVNAKEJ DLZKE NA 1XSU LEPSIE KRATKE AZ STREDNE OPTIMUM 1/2 NECHT.LOZKA PLOCHE NECHTY SU NIE DOBRE LEBO SA LAMU MUSIA BYT V STREDE VYSSIE NA DOPLNANIE PO 3-4TYZDNOCH PODLA TOHO AKO RASTU JA ODPORUCAM PRELAKOVAVAT S PRIESVITNYM LAKOM AJ CEZ NALAKOVANIE DOLEZITA JE PRED MODELACIOU MANIKURA ZATLACENIE KOZICKY AKO SA LEN DA AK STECIE GEL NA KOZU MUSI BYT VYBRUSENY AK TAM ZOSTANE KATASTROFA AK SA OBJAVIA NA OKRAJI BUBLINY TREBA NECHTY CO NAJSKOR DOPLNIT AK SU NECHTY POD GELOM ZLTE AZ ZELENE JE UZ VELMI ZLE AK ODPADNE PO 1-2 TYZDNOCH VECSINA NECHTOV JE TO CHYBA NECHTARKY AK1-2 TAK JE TO VASA CHYBA ESTE MOJ NAZOR NIE VSETKYM DRZIA NECHTY SUPER AK TO TAK NIE JE MOZE ZA TO AJ KVALITA VASHO NECHTU ALEBO VAS ZDRAV. STAV

janka

ahojte neviete mi nahodou poradit niaky kontakt na kurzy gel.nechtov najlepsie v okoli nitry a n.zamkov napiste na moj mail ak mozte mi pomoct:janus1988@azet.sk DAKUJEM!!!

veronika

caute baby :) podla mna su gel.nechty uplne super ja ich mam uz dlho a dlhé vydrzia byt strasne dlho nalakovane, vobec nezavadzaju pri ziadnej cinnosti a su dobrím drazdicom.cena sa pohibuje od 500,- az po 1000-1500,- je to krasne a zenské verte ze to zaujme a uputa kazdeho muza :)))

bejbina

eliška,ja mam tie nechty už pol roka a mam ich v pohode.záleží ako sa o ne staráš..tú "zelenosť" mohla chytnúť hoci aj z vody.gel ti len spevňuje nechty a je už len na tebe ako sa o to staráš ďalej..

eliška22

prosim ta v ziadnom pripade si ich nedavaj moja kamoska po nich chitila hrozivu imfekciu mala vsetky mechty ZELENE 8 MESACOV!!!!!!!!!!!!!!