do vianoc:)))

Príspevok v téme: do vianoc:)))
Romina

Cawte, chcela by som sa trosku pochvalit a aj sa nieco spytat: no, zvladla som pocas 3 mesiacov nejest sladke a nepit tiez:))...a schudla som 5 kg..4x do tyzdna obden som chodila behat asi taku polhodinku rano nie na lacno...lebo som pocula, ze to nie je dobre;) plus robila som skracovacky...a kliky a cvicila som aj na hula-hop a na takom tom tanieri, ktory je pre uzsi pas...teraz vazim 63kg a mam 165cm. A chcela by som aby to slo este dole...pod tu 60. Inak upravila som si jedalnicek, 5x denne jem male porcie a pijem 3 litre denne.A na sladkosti nejako uz nemam chut;)...som si zamilovala mrkvu a zelenu zeleninu...a ovocie...oh, a zboznujem syry v akejkolvek podobe.

A chcela by som sa spytat: schudla som sice aj v cm ale kedze som po otcovi, tak vyzeram taka...hmm...velka ( svalnata)...ale citim, ze sa da este zmensit obvod v niektorych miestach, chcela by som sa spytat napr na bruchu...je to to najtazie. keby som este behala pomoze to aj na brucho a napr aj na ruky??:))...dakujem

p.s. Chcela by som si spevnit postavu do vianoc...lebo sa na ne velmi tesim a chcela by som vyzerat perfektne...prosim, poradte nejake tipy...na to spevnenie...alebo ci mam pokracovat v rezime...v akom som chudla??...Dakujem velmi pekne;))

nadia317

Romina
Vyborne ti to ide a mas aj dobry sposob chudnutia.Ja som presne takto schudla po porode 13 kg.Zacala som behavat a vsetko to slo pekne dole.Tiez som vobec nejedavala sladkosti a nepila alkohol.Ja som behavala 5x do tyzdna ale az 45 -50 min.Bavi ma to.No tych 30 min ti v pohode staci.Zapoj aj nejake spevnujuce cviky a trosku zacni posilnovat malymi vahami.a pokial nemas bezecku obuv, tak si ju radsej zabezpec, lebo ja som dlho behavala len v obycajnych teniskach a uz citim achylovky.No uz mam bezecke! :-D
Prajem vela stastia.Zvladnes to.Drzim palceky!A rano na lacno mozes behavat!Ja som behavala kazdy vikend pred ranajkami 25 min.Je to makacka,ale dobre sa spaluje tuk!

doubledog

rano mozes behat na lacno, to je praveze dost ucinny a odporucany sposob spalovania tuku
a strata chuti na sladkosti je prirodzenym nasledkom zmeny stravy
len pokracuj, dobre na to ides

Romina

no, sladkeho som sa vzdala vpodstate...kvoli tomu, ze moja segra nechcela uverit ze to dokazem 3 mesiace ni c sladke...tak sme sa stavili..a vyhrala som:)))...najlepsie je najst si urcity ciel...nejaky dovod, preco to tak urobit...a inak, sladkeho som sa vzadala len zmrzlin, keksikov, cokolad... lebo tie 3 mesiace boli jun-august...a jogurty...no uz ani tie, lebo som zamilovala do activie bielej:))..a co je to ta kalanetika???

iiiha

ja ti v prvom rade gratulujem, je to super! ze si tak vydrzala, jka si bez sladkeho neviem den predstavit :((((. no a kedysi som tiez mala 63kg a vysku 165cm, no ale akosi som sa spustila a mam uz 68-69 :(((. a neviem akosi znova zacat spravne jesdt.. hlavne to sladke. a na cviocenie si akosi neviem najst cas, max raz do tyzdna :(...
No v stravovani urcite tak pokracuj, no a ja sama kazdemu odporucam kalanetiku, lebo ja som si vdaka nej jedno moje zivotne obdobie brutalne pekne vyformovala postavu :).
tak drzim ti palce! a napis prosim akosi sa dokazala vzdat sladkeho :).
a jofurty sladke jes?
dik