Velmi citlive a bolestive bradavky, prsia

Príspevok v téme: Velmi citlive a bolestive bradavky, prsia
marfuska

tak, treti tyzden to uz mam takto. velmi citlive bradavky na dotyk.a zda sa mi, ze som aj pribrala do brucha,ale len hore, nie dole do podbruska. uzivam cerazette, pravidelne a sex som mala naposledy asi pred dvomi mesiacmi.
zeby priznaky tehotenstva,alebo to moze mat aj ine priciny? ano viem, najlepsie bude, spravit si tehotensky test. aj to skusim. len tie tabletky beriem stale, ak som tehotna, co ak to poskodilo plod?

mayka

ahojte, ono je dolezita technika kojenia. ked je technika dobre zvladnuta, kojenie neboli. no ale ked uz to boli, aj mna zo zaciatku velmi bolelo, tak mi pomohol bepanthen. najlepsie vsak opytat sa niektorej laktacnej poradkyne z tvojho okolia...

Lulali

Ahojte dievcata...Chcem sa spytat mna pobolievaju len bradavky,prsia ma nebolia len ich mam troska vecsie...nikdy ma bradavky nepobolievali...dakujem

Ona3333

Ahojte uz 4 dni mi meska ms a mam velmi citlive prsia a bradavky len.na dotyk,mam zvysenu teplotu uz cca 17 dní ,mam sa obavat?

Kristin225

Dobrý deň,

rada by som poprosila o radu. Tretí deň mám citlivé a bolestivé bradavky, čo som nikdy predtým nepociťovala. Na oboch prsiach su bradavky červené a v strede, akoby bola biela machuľa, alebo niečo také. Menštruáciu očakávam až o dva týždne. Keďže som to nikdy nemala a neviem čo to môže byť obraciam sa na Vás..... ďakujem za každú radu

Calibrik

Ahojte. Som týždeň po interrupcii a pred dvoma dňami sa mi výrazne zväčšili pŕsniky, na dotyk a nie len na dotyk sú veľmi bolestivé. Nemôžem ani ležať, zdvihnúť ruky a začala mi z bradaviek tiecť bledá tekutina. Veľmi sa bojím. Vedel by mi niekto povedať či to je po interrupcii normálne? Alebo čo s tým mám robiť? Budem vďačná za každú odpoveď.

marisa993

dobry den mam 18 rokov a od vcera mam nejake citlive bradavky,na dotyk ma pobolievaju,tehotna nie som predoze som mala menstr.,co to moze byt? zeby nejake hormony alebo co? dakujem

preta

ahojte kocky prosim o radu ak bol niekto v mojej situacii..4.11 som spontanne potratila,cistenie nebolo nutne bola som tehotna len 1 tyzden...avsak mam problem-dnes cize 3 dni po potrate sa mi zacali zvecsovat prsniky a ukrutne boliet az na prasknutie(boleli aj predtym ale nie az takto)cim to moze byt???zeby este tymi hormonmi???je to mozne???