Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

robi vam to partner ustami pocas vasich dni?

lucy2201

to som nikdy nepovedala.chcela som tym povedat že počas tych dni by tam nemali byt žiadne nepodstatne dotyky...ale každy si chape po svojom...

lucy2201

svojim manželom som si ista a dobre sa bavi somnou nad nazvom tejto temy.k životu nepotrebujeme aby ma oralne uspokojoval počas mojich dni...a určite si nebude hladat milenku preto aby ju vylizal ked ma krami :D :D :D :D

lucy2201

lepšie je aby si sa nestrapnila pred chlapom že žiadna hašlerka,žiadne lizanie ako keby možeš mat z toho problem?jasne možeš mat vytoky a zapali aj z niečoho ineho to netvrdim.ale takymto rozmyšlanim si baby k tomu len prispievaju.normalny chlap vie že žena počas dni je tam dolu nachylnejšia ako inokedy tak by mu to žena nemusela ani hovorit...a normalny chlap to aj chape si myslim...nikto tu nevravi o igelite.stači si umyt dobrym mydlom ruky pred aj po vycikani napr alebo pred aj po vymeneni vložky.ja osobne počas tych dni sa aj tam dolu často umyvam intimnym gelom,aj 3-4 krat za den ked som doma.a nikdy som žiadne bolestive vytoky či zapali nemala...ale nech si každy robi po svojom...

petrucho

lucy ty si mozno so svojim sex. zivotom spokojna, ale ci aj tvoj muz:D puritanka. Aby to nehladal inde, ty bojovnicka za antibakterialne prostrenie v nohavickach:)

lujjjli

babbyy pri akeej polohe mavate orgazmus?ja len ked som hore a uplne ze lezm na nom a tak sa triem:)to am brutalne zvrusuje

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

robi vam to partner ustami pocas vasich dni? - Fórum - ZDRAVIE.sk