robi vam to partner ustami pocas vasich dni?

AdamKrt

Co nechapes tomu, ked pisem, ze ona to nechcela, to som chcel ja ju cez tieto dni uspokojit ? Ja som ju na to len prehovoril. A mne to ozaj nejak nevadi, ze ma tie kramy. Mna skor zaujimalo, ci moze to byt pre nu lepsie, kedze sa hovori, ze v tomto obdobi to tam maju zeny viac citlivejsie.

Chapes, ze niekoho tesi, ked druhemu vie sposobit radost ? Ze vacsia radost moze byt davat, ako brat ?

lucy2201

no šak ked ta bavi lizat žensku počas kramov ok,no ja by som sa nevedela zbavit pocitu odporu.a ešte keby viem že mi to robi počas kramov len preto aby som bola kludna a nevystrajala...da sa ukludnit všeliako a nie roztiahnem chlapovi nohy na liž šak mam tampon ale budem kludnejšia....

AdamKrt

lucy2201 Dnes 19:55:

ja to robim pre to, ze mi robi dobre, tesi ma to, ked vidim, ako priatelke to robi dobre a pri poslednom orale uz 3x chcela, aby som prestal, ze ona pojde urobit oral mne, ale ja som stale chcel pokracovat. Tak to dopadlo nakoniec kompromisom - 69tkou :)

Ona mi dovolit oral nechcela robit cez svoje dni. Ale ja som ju presvedcil, ze mi to vadit nebude a naopak, budem rad, ked si to aj napriek svojim dnom uzije. Ona neuziva HAK a pocas svojich dni sa jej zrejme pohnu hormony a dost ju vie potom vselico zobrat. Nez sa divat, ze ma take stavy, ze jej to zacne byt tak luto, ze ma az slzicky na krajicku, tak som bol rad, ze jej to mozem urobit. Musel som ju trochu prehovarat, ale teraz je stastna, ze som ju prehovoril a ked sa uvolni a urobim jej potesenie, tak i ta nizka hladina hormonov ju nerozhadze pocas jej dni.

Nevidim v tom nic problematicke. Je to 100x lepsie, ako sa divat, ako ju to zoziera. Naco si mam pre to kazit naladu aj ja ? Takto sme stastni obaja.

lucy2201

adam ja oral robim preto že aj mna to vzrušuje a nie preto aby bol muž uspokojeny...nie vždy mi to da do pusy ale ak ano som rada,neni som daka fajinovka...ale ved si napisal že ked ma svoje dni je čisto umyta ma tampon tak čo teraz znamenala ta otazka :ochutnala si už krv???ta tvoja musi byt nejaka mimo ked ti toto dovoli...

AdamKrt

lucy2201:

ja som si zacal davat haslerku pre to, ze to odporucalo niekolko ludi pre vylepsenie zazitku. No a pocas jej dni, to bolo jednoducho pre tu chut. Skus ochutat krv a potom hovor...

Inac, ked hovoris o chuti tiel - dovolis priatelovi vystriekat sa Ti do ust a prehltas ? A chuti Ti to ? Co myslis, prehlta kazda zena a chuti to vsetkym ? Precitaj si tu temu o tom, zo hovoria zeny a zrazu zistis, ze velke mnozstvo zien oral ani nerobi a o striekani do ust, ci dokonca prehltani nemoze byt ani rec...

Mne to nerobi problem a mam z toho potesenie, uspokojovat priatelku oralne. Ale proste niekedy mam chut jej to vylepsit.

A co robia zeny napr. ked radia pri orale ? Mnohe hovoria o cukrikoch, cokolade, alebo nejakom piti, kde si to musia rozriedit, ochutit.

Proste nech robi kazdy, co mu chuti, je to kazdeho osobna vec.

A keby si priatelka dala cukrik, ked robi mna, vobec by mi to nevadilo. Raz som jej to aj navrhol, ze by som chcel vyskusat, ze ci je to pravda, ze je to intenzivnejsie.

lucy2201 Dnes 19:28: a to si este nevidela, ked sa napr. ludia olizuju a daju si na seba napr. med, pikao atd ? K sexualnym hram patri vselico. Raz tak, druhy raz onak. Len, aby nebol stereotyp.

lucy2201

mančik no to bolo až dost nechutne a myslim že až taku nakladačku si nezaslužil...ale moj nazor je že chut a vona našich tiel patria k milovaniu a nie nejake cukriky mentolove....

mančik

KRTKO ( TY SI TAKY VELKY SNILKO .
NO PODLA MNA NEMAS ZIADNU KEFOVACKU.
A KED UZ NEJAKU MAS TAK JE POTOM RIADNE SMRADLAVA, KED SI MUSIS DAT MENTOLKU

lucy2201

neviem adam ja osobne keby si muž dal cukrik a potom ma šiel uspokojovat myslela by som si že to nerobi aj pre svoje ale len pre moje potešenie.ja ked muža oralne uspokojujem,robim to aj pre seba, nikdy ma nenapadlo dat si cukrik...ved ta vona a chut našich tiel to patri k sexu a nie hašlerky!!!!

AdamKrt

Mile damy. Ak ste citali niekde tu na fore diskusiu o chuti semena a vacsine zien nad tym ohrnuje nos, tak si nemyslite zas, ze vase prirodzene posevne prostredie je delikatesa z 5 hviezdickovej restauracie.

Mne oral, voci mojej dame vobec nevadi a dokonca sa mi to paci a rad ju lizem. Lenze pocas svojich dni, aj ked nekrvaca a je umyta, tak proste po tej krvi to chuti dost slano. Inak je to v pohode. Takze, nez by som mal krutit nosom, dam si haslerku a ta chut nevadie.

NAVIAC - haslerka, alebo rozne ine mentolove cukriky, ked si ich date, potom mate sviezi dych, take akoby ladove v ustach. Neviem ako na koho, ale hovori sa, ze ked si date mentolovy cukrik tak pre priatelku/priatela je zazitok z oralu lepsi, prave pre ten tak trochu mrazivejsi, steklivejsi pocit. No a podla reakcii priatelky sa mi zdalo, ze stazovat sa na to vonkoncom nemohla... :)

Tak si skuste dat nejaku mentolku hrejivu, mrazivu a urobte priatelovi oral, ci on vam s takymto cukrikom a potom sem napiste, ci sa Vam to zdalo krajsie...

Proste mala vychytavka... :)

Ked pojdete niekde do hypermarketu, pozrite si aj ine. Dostat kupit rozne varianty hasleriek, mentoliek - napr. so salviou, sipkami, medovkou, ale aj medove atd.

Nie, zeby mi priatelka nechutila, ale obcas si to niecim "osladim".

Tak ako u spermii funguje to, ze stavy zeny su ovplyvnovane jej zdravotny stavom, liekmi, jedlom, napojmi... No a nie kazdy sa stravuje s prevahou ovocia a zeleniny, ale da si aj ine - brokolicu, cesnak, chilli, bravcove, pecene buchty atd.

Ked sa pecie kolac, tak vacsinou sa i tak da nieco navrch, ozdobenie. Taka ceresnicka na torte.

Nech si hovori, kto chce, co chce - sam si to takto vychutnam lepsie a potom takto by to clovek kludne robil aj hodiny a ak to nema pre druheho horsi ucinok, ale naopak, tak nevidim dovod, obcas si to neosladit.

Alebo si myslite, ze preco aj kuchari neprezentuju svoje jedla hned vyklopene z pekaca, ale pekne ich aranzuju ? Pretoze treba zapojit vsetky zmysly.

Doteraz som robil priatelke zmyselne masaze, teraz idem zapojit aj rozne relaxacne pripravky, kde jej pokozka bude trosicku mrazit, bude viac uvolnena a opadne pocit unavy. Ako sme sa s priatelkou zhodli, jednoducho rychlovky si tak nevychutname, ako ked si da clovek nacas. Kazdy recept chce predsa svoj cas... :)

lucy2201

ja som strašne zvedava na odpoved adama krta prečo si dava tu hašlerku!!!!akosi sa jej dnes nedočkame...inak si to neviem vysvetlit iba tak že mu priatelka "nechuti" a tu chut zabija radšej hašlerkou....