BOJIM SA :(

xixia

možno ma to zmýlilo...ale ja som potratila a bol to najhorší deň v mojom živote...a tuším sa to správne volá spontánny potrat...alebo missed abort...

No neviem nech to už bolo akokoľvek zaujímalo by ma či to bolo po znásilnení, alebo ako to vlastne bolo...a prečo nešla k lekárovi ihneď ale takto riskovala so svojím životom...

xixa

dievčatá...ja som to usúdila z toho, že napísala že samovoľne potratila...Slovo samovoľne si vysvetľujem že naschvál...neviem možno sa mýlim...

A myslím si že keby ju niekto znásilnil tak by to tu napísala...keď tak sa k tomu modrookaňa vyjadri ak môžeš ako sa to stalo...

zaza45

no neviem, ale zdravy rozum mi hovori, ze keby ma niekto znasilnil, tak idem na policiu, potom k lekarovi na vysetrenie.

kudrlinka

xixia, s niektorymi vecami v tvojom prisp.nemozem suhlasit, ved nevieme, co sa jej vlastne stalo, preco potratila. urcite to nepovazujem , ze zabila dieta. a v 14tich? ktovie, ako sa to vobec stalo,ze ostala tehotna.

xixia

fúha...Dievča...ty by si si zaslúžila..zahrávaš sa so životom svojím...a jeden si už zabila...To ako si samovoľne potratila...

Ja ťa nechcem súdiť...čo sa stalo to sa už nedá vrátiť..Len moja aby to nebolo tak že raz budeš mať muža ktorého budeš veľmi ľúbiť a k šťastiu Vám bude chýbať už len dieťa ...a ty ho vtedy nebudeš môcť mať...Pretože po potrate si určite mala ísť ku gynekológovi...nikdy nevieš či ti tam niečo neostalo a nebolo by potrebné to úplne prečistiť...mala by si to aspoň teraz napraviť..už len preto aby si mohla byť spokojná...Urobila si v živote obrovskú chybu ak si si to sama zapríčinila ako píšeš ale ja tu niesom od toho aby som ťa súdila...Len ti môžem povedať aby si išla ku gynekológovi, lepšie je teraz prekonať ten strach...ako potom to celý život ľutovať...alebo to môže dopadnúť ešte horšie... No nič..nech sa ti darí v živote a prajem ti aby si mala nabudúce oveľa viac rozumu a radšej sa pred otehotnením chránila skôr ako potom zabíjať...pa pa

MaryLu

zaza45 mas pravdu.. ako si mohla potratit? to ked si sa dozvedela ze si tehotna Ta nenapadlo ist k lekarovi? a po potrate obzvlast? si sice mlada, ale tolko zodpovednosti k svojmu zdraviu by si mohla mat..

kudrlinka

ja si myslim,ze to urcite zisti. lebo tehotenstvom sa zmeni maternica, aj ked sa to takto stalo. teda si potratila. sice to uz bolo davno.
ale je to len moj nazor.