Velkost topanok 35

ja40

ja som si kupila krasne drahe topanky znacky scholl cislo 36,ale su mi male a hlavne uzke,boli kupovane online,takze preto som takto dopadla,teraz ich davam na predaj,su velmi zlate a pohodlne,takze ak ich niekto chcete za 69eur,nove stali 99,95eur tak mi napiste na amalka2007@yahoo.com,som v Ba a vidiet ich mozte cez google ak zadate scholl rudit,su tmavohnede

betkacat

mne sa podarilo nájsť v ostrave špeciálnu predajnu na malé topánky...bola som taká uchvátená, ked som to videla pokope...normálne v obchode je zázrak ked nájdete jeden model a tam bol plný obchod...ale je fakt že je to z ruky

fialienka

Ahoj, ja mam presne ten istý problém, mám malú a úzku nôžku, číslo 34,35 podľa strihu. A tiež musím niekedy nakupovať v detskom obchode. Horšie je to však so spoločenskými topánkami. A práve potrebujem svadobné. Bola by som tiež rada, ak by mi niekto vedel poradiť. A ten Deichmann...No ja som tam praveže nikdy nenašla malé čísielka, najmenšie 36, jedine detske mali menšie. Ale viem, že Paolo Santini vie mať také menšie, užšie topanky a tiež som narazila na jeden obchodík v Zemplíne v Michalovciach, kde sa dajú kúpiť krásne topanočky, sandalky v malých číslach, len je to tam bohužiaľ veľmi drahé...

Lucinka33

Ahoj, ja mam sice presne opacny problem ako ty :) Ale neskusala si sa pozriet v Deichmanne? Z niektorych modelov maju velkosti aj XXS, teda 35 a tak.