hádky

Príspevok v téme: hádky
suzanetta

no zacala by som asi tak, ze ja mam rada sex a chcela by som ho mat aj kazdy den. a to je to, preco sa s prietelom niekedy pohadame. sme spolu asi tak rok a na zaciatku sme sa milovali kazdy den a tak som si uz na to zvykla. lenze ako zacalo leto tak chodil neskor z prace a bol unaveny a tak... on ma taku robotu, ze cez leto robia aj do vecera a cez zimu menej alebo aj vobec... no jednoducho ked mam chut na sex tak on niekedy nema, len najviac ma hneva to ze mi povie ze ved zachvilku a tak ja sa uz tesim a potom ze sa mu uz nechce. no ani neviem co chcem aby ste mi poradili, tak ak vas nieco napadne tak piste:) dik

Fallo

allyy-vies problem je v tom,ze nam muzom sa po odbaveni odkrvi penis a ako velmi chceme...neda sa to.Treba dlhsiu prestavku na to :)

ellyy

nie kazdy ma chut na sex stale...napriklad ja by som si niekedy dala za sexom este jeden lenze on uz nevladze alebo nechce...a mne to proste nestaci niekedy...ale za to sa s nim predsa nebudem hadat, ze nevladze alebo ze uz nechce a pritom ja som nenasytna lebo sa milujeme aj dve hodiny a niekedy aj viac:-D a poznam plno muzov co uz druhy krat nechcu alebo to nechcu stale a prave zeny su tie co chcu viac...

AdamKrt

Aj ked mu klesne libido a nechce sa mu na sex, je to ako s kolacikom. Na to netreba mat hlad :)

Jazyk, prsty, ruky ma v poriadku ? Ak hej a nevladal by mu jeho suhajko, tak Ta moze uspokojit aj bez neho.