Krvná skupina

Petuska B

Pozrela som sa čo v ňom je, vevericka už presťaň sa hádať, dobre? Ja nemôžem za informácie, ktoré sú dostupné na internete. Darmo zabiješ posla. Ok, nebola to pravda, uviedla si to na pravú mieru.

vevericka

ale uznaj, ze tento for bol dost nevydareny..
a co je horsie ..niekomu das link a ani sa nepozres, co v nom je???to potom ako si mu chcela pomoct??

Petuska B

Mňa by zaujímali vevericka aj tie iné vysvetlenia, ak ich vieš, budem ti vďačná ak ich napíšeš. Ďakujem.

vevericka

a samozrejme este existuju aj ine vysvetlenia preco on ma AB aj, ked mamka je 0, ale toto je znajpravdepdobnejsich, lebo bombay sa v nasej populacii vyskytuje, aj ked nie velmi, casto ale najde sa, pricom pri tych ostatnych by mohli byt aj ine komplikacie ako len ina krvna skupina ako by teoreticky mala byt podla mendelistickej dedicnosti

Petuska B

Píšu sem ľudia múdrejší ale aj hlúpejší. Keď vieš viac ako iní, poskytni informáciu a ľudia sa od teba niečo naučia ale nemusíš ich označovať hneď za hlupákov, alebo teraz sem nemáme písať vôbec a budeš sem písať iba ty? Beriem obsah tvojich príspevkov, len niekedy človek nepozerá na obsah ale na tón akým ho prezentuješ. To iba pre budúcnosť. Laicky dostupné informácie hovoria, že zo skupiny 0+AB= A alebo B. Keď vieš viac a vidíš do toho viac, tak to napíš a ďakujem, lebo som sa od teba zas niečo naučila. Pre ostatných neberiem to dramaticky ani sa nehádam :-) Toto nie je dokonalé fórum a neexistujú iba dokonalí ľudia, neustále sa učíme a som vďačná každému, kto ma niečo nové naučí. Ale je rozdiel prezentovať informáciu a niečo ľudí naučiť a ľudí hneď sfúknuť a označiť za blbcov aj keď nepriamo. Robíš to u viacerých, nie iba u mňa. Nepoučuj, to že si múdrejšia ako ostatní, nevyužívaj na to aby si sa nafukovala ale skús to použiť na to, aby si niekoho niečo nové naučila- nenásilne. Ďakujem :-)

vevericka

petuska..nemam s tebou problem aleko pise pauli..napisat niekomu ze "mas ineho tatka" je dost blble..zvlast, ked sama sa v tom nevyznas, a dost ma jeduje, ked sa luda vyjadruju ku napr genetike a vedia o tom len co to, co sa im mari nieco zo skoly , priadne ani to nie a nieco "zarucene" vyguglia..a navyse v tom linku, nie je napisene vsetko..o napr. H antigene tam nienje ani zmienka..takze klud dievca a nevyadruj sa k veciam, ked nemas o tom dostatocne informacie..

pauli 73

petuška, ja proti tebe nič nemám ale radšej informácie podať arogantne a stroho ako ty, čo hneď buchneš, že ,,pravdepodobne máš iného tatka". Vieš ako tá informácia môže ublížiť?