Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako najrýchlejšie schudnúť ??

Evča

Prosím poradte mi. Mám problém s chudnutím. Športujem pravidelne pretože sa venujem kolektívnemu športu už 6 rokov a vobec nechudnem čo mám ešte robiť???

Sima sos

Da sa schudnut pomocou specialnej diety, ktorou som presla aj ja. Je to trojfazova a zalezi na vas, ci dodrzite vsetky kroky, ak hej tak vysledny efekt je bez velkeho strasiaku ako je JO-JO. Ked chce niekto vediet viac tak ma kontaktujte na email.

brita

Diéty nikomu nepomôžu,hlavne pokiaľ sú jednostranne zamerané. Prehodnoť si zloženie stravy a večer viac pohybu..cvičenie.. je návod bez podstatných diét, len prispôsobením stravy na -odkaz odstránený-

vekka

jaja:)
ja som schudla za 1rok 23kg a nepribrala som spät. odvtedy mam 5rokov rovnaku vahu.nechodila som ani do posilky, kedze mam dieta a na to nie je cas.

VincentV

jaja :): čím rýchlejšie schudneš, tým rychlejšie naberieš všetko spať, choď na to postupne, uprav si jedálniček, neprežeraj sa, športuj, zájdi do posilky, alebo behaj(najprv skús rýchlu chodzu aby si kĺby zvykli)+aa, hlavne žiadne diéty, teda pokiaľ chceš schudnúť natrvalo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako najrýchlejšie schudnúť ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk