Bolesti

Príspevok v téme: Bolesti
deniii

Posledne dva tri dni ma prenasleduju nahle bodave bolesti na lavom vajecniku. Ale velmi silne ze zatinam zuby od bolesti. V minulosti mi objavili cystu, ale kedze mala len 0,9cm a do 1cm sa tomu nevenuje pozornost dalej to neriesili. Zistili mi to asi pred dvoma rokmi odvtedy mi neurobili ani ultrazvuk. Moze to byt ta cysta? tie bolesti? Pretoze nikdy a ani pred menzesom som bolesti nemavala. Nikdy proste.

za 2. mala som HPV, bradavice same zmizli ale vírus je stale v krvi podla poslednych testov. Posledna cytologia mi vysla 3A pred mesiacom (viem ze to je stare hodnotenie ale tak mi povedali na onkogynekologii). Pri poslednej prehliadke mi doktor povedal ze nastali nejake zmyny na sliznici ze cast sliznice je odlisna od ostatnej. Viac mi ani po otazkach neuvediedol len odobral dalsiu cytologiu. Co to znamena? Znamena to ze sa mi horsi stav? Da sa to nejako liecit ??

A posledna otazka, poradte mi niekto schopneho a hlavne pofesionalneho doktora. Ten moj je otrasny stary ufrflany dedo, ktorý nema o nic zaujem a vsetko ho obtazuje! Dakujem a najlepsie z BA.

deniii

bola som pred necelymi dvoma tyzdnami a doktor ma odfajcil ze nemam stresovat. Nepoznate nejakeho dobreho doktora?

fallo

Chod cim skor k lekarke!!!
Ak to zanedbas,bude to mat nedozierne nasledky....
Nestrasim....cim skor tym mensie riziko.