Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chrípka a teplota

evkaaaa

zuzic- dakujem :) no bola mi mama vybrat lieky, ale nebola moc nadsena z tej skoly,ze som doma a nezabudla povedat,ze ona je asi aj viac chora ako ja... :( co narobim no...aspon z toho nerobila take halo ako som cakala...

RNG

nuz ja som uz vyse 15 rokov ziadnu chorobu nevyleziaval, hoci na mna urcite chripka pristala uz mnohokrat a rozne druhy z nej.
Spravna obrana s klinicjky ucinnymi davkami roznych antimikrobialnyc podane hned v zaciatkoch a nemal som ani ziadne horucky, ani poskodenie tela a to vsetko za plneho behu v praci.
To mi pripomenulo-musim sa do nej vratit, dodacie terminy horia...

sim

evka, dobre si urobila, ved ty predsa vies, ako sa citis. tvoju mamu nechapem, ved kazdej predsa v prvom rade zalezi na tom, aby jej dieta bolo zdrave. teraz by si nevylezala a potom by si skoncila na ovela dlhsi cas v posteli.

karioll2

kazdu chripku treba vylezat,a vylezat znamena vylezat a nie po byte chodit v pyzame
minuly rok jeden 17 rocny chalan prechodil chripku,ved co mlady je ,vydrzi.no a za par tyzdnov bol nejaky unaveny,po skole si lahol,ani von nechodil s kamosmi,nevladal.chripka mu tak znicila srdce,ze sa nedozil transplantacie.takze asi takto sa veci maju

evkaaaa

bola som dnes u doktorky, mame som nepovedala ale budem musiet kedze som doma. ale to sa zase napocuvam od nej :(,viete ju moc nezaujima ,ze mi je zle... vraj pokial byvam "pod jej strechou" budem ju posluchat

jannnka

ahoj ja som tiž mala chrípku aj som bola u lekára aj som 4-5 dní ležala potila som sa potom som musela íst k lekárovi z babkou selý týžden som behala okolo nej lebo samozrejme dostala aj ona výrus ,kašlala dávala som jej uvarené pivo s medom pomohlo jej to ,ale zato mne sa všetko vrátilo naspet, kašel horúčavi ,slabost ,lekárka mi znovu nasadila antibiotiká na 10 dní a zatial žiadne zlepšenie ,bola som aj na plúcnom tam je to v poriadku ,ibaže tam mi zistili nejaký miom na plúcach ale neni sú si istý čoto je tak o 2 mesiace mmám príst znova na rengen ,ale stále kašlem som slabá .nehodno si zahrávat s chrípkou a ja uvidím čo bude dalej ahojte

Peto T

evkaa: Dobrým nápojom je napr. čaj s citrónom (skutočným citrónom, nie práškovou kyselinou). Ak vypiješ aspoň 2,5l počas dňa, dobre urobíš.

Peto T

karioll2: Písal som len to, čo publikovali vedci a lekári v lekárskej literatúre. Nie je môj problém, že hlavný prúd medicíny sa stále motá v neúčinných, no zato veľmi výnosných postupoch.

evkaaa: Ak máš v poriadku obličky, metabolizmus železa a medi a hladinu G6PD, tak od chrípky by Ti mohli uľaviť vysoké dávky vitamínu C. Napríklad začať s dávkami 2000mg každú hodinu, a ak ani po 3.dávke nepocítiš zlepšenie, tak zvýšiť. Užívať treba aspoň s trochou jedla, a po celý deň veľa piť. Ak by nastala redšia stolica, treba dávky znížiť. Treba použiť taký vitamín C, ktorý podľa možnosti neobsahuje umelé príchute, farbivá a konzervanty.

Ale chrípku treba v každom prípade vyležať. Najprv choď za doktorkou, nech Ťa vypíše, až potom skús to céčko.

Lebo keby si ho skúsila skôr a cítila by si sa lepšie, tak by Ťa mama aj doktorka poslali do školy, bez ohľadu na chorobu. A to by nebolo dobre.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chrípka a teplota - Fórum - ZDRAVIE.sk