Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: švédska vtipná pesnička

tutuna

Skusala som ju aj ja hladat, ale neda sa to, ked nevieme nazov ani interpreta, to by sme museli prejst kazdu pesnicku a myslim, ze by to trvalo aj roky. Zda sa mi, ze sa niekedy hrala aj v tej relacii Deka alebo Sedmicka, ale tie su uz zrusene, neviem ti dalej asi pomoct.

eliska03

ja som ten klip praveze nevidela... vobec neviem podla coho uz hladat...uz som skusala googlit pod roznymi frazami, aj podla svedskeho slovnika, no nic... ani na youtube som neuspela :(

eliska03

tutuna/asi myslime na to iste... nepacilo sa mi to, ale potrebovala by som to zohnat v ramci srandy :D pre niekoho... mozno mi pomoze ten opis videoklipu

tutuna

Podla mna, Loituma ma kresleny klip s tym dievcatom, ktore kruti cibulou a je to Finska pesnicka. Ta pesnicka, ktoru asi myslis ty, je Svedska. Ak si dobre pamatam, spievalo alebo skor hovorilo sa tam nieco ako Strudum Trudum, foneticky. Zda sa mi, ze mali aj klip, ktory bol na letisku alebo v nejakom velkom obchodnom dome a boli tam aj schody alebo eskalator. Spievali, ci hovorili to nejaki chlapi. Myslis toto? Ja vsak neviem, ako sa to vola, ale davali to niekedy v nasich hitparadach. Podla mna to bola blbost, nepacila sa mi ta pesnicka, ale bola to blbost, ktora zaujala.

eliska03

nie nie, to spievalo ako keby viac chlapov s takym silnym hlasom.... to bolo najmenej 10 rokov dozadu :( ... no mozno sa este niekto najde kto vie co myslim...

oxy

nie to nie je ta.
v tej, na co mysli, tak bol kresleny klip a dievca ktore spievalo, krutilo pritom v ruke s cibulou. mala som ju kedysi ulozenu v oblubenych, ale neviem ju najst, zrejme som ju uz vymazala

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

švédska vtipná pesnička - Fórum - ZDRAVIE.sk