Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to normalne? zlcnik

Príspevok v téme: Je to normalne? zlcnik
Matulqa

Neviem do ktorej kategorie mam pisat tak pisem tu. Mozno je to hlupa otazka ale ako casto chodite na wc myslim na \"velku\". Môj problme je ten, ze vzdy som mala citlive creva a zaludok uz par rokov to trva. Asi v marci mi zistili zapal žlčnika a od vtedy sa to este zhoršilo. Pred mesiacom som mala nenormalne krce lebo som zjedla co mi podrazdilo zlcnik. Nemozem jest co chcem nemozem kombinovat ovocie a niektore potraviny s tekutinami lebo mi to hned sposobi peklo v tele. A ta moja doktorka sa nevie spamatat. Az vtedy ked ide do tuheho. Posledne dni chodim na wcko aj 2krat denne a to v nevhodnych chvilach. Mam to brat normalne alebo sa mam obavat? Uz mi to dost otravuje zivot. Musim s tym nieco robiť. Ma niekto bohuzial neprijemne skusenosti s crevami, zlcnikom a vedel by mi nieco poradit?

delphia

rano po prebudeni sa nastartuje zazivanie a peristaltika criev. praveze to je vynikajuce, ak mas takto pravidelnu stolicu. opak by bol problem.
na sono treba vymenny listok od obvodnej

Matulqa

nevhodne chvile napriklad, ze idem rano a kym pricestujem do prace tak musim ist zase... praveze az prilis si davam pozor a stale to iste...nebola som na sono. Potrebujem sprievodny listok od obvodnej na to sono a k odbornikovi? A este som zabudla uz asi rok ma sem tam pobolieva v oblasti na pravej strane kde su vajecniky no gynekolog nic nezistil. Asi prekonam strach a pojdem k tej lekarke a vydupem si nech ma posle dalej ak to treba

delphia

2x denne vobec nie je nic mimoriadne. a ze v nevhodnej chvili? a co je podla teba vhodna chvila?
a co sa tyka zlcnika- na sono si bola? mozno mas kamene. ale keby aj nie, tak jednoducho sa vyhybaj jedlam, ktore ti sposobuju zazivacie tazkosti. v tom nevidim ziadny problem.
mimochodom: kombinovat ovocie s vodou nemoze velka vacsina ludi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to normalne? zlcnik - Fórum - ZDRAVIE.sk