Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fortuna vita

Príspevok v téme: Fortuna vita
evica444

Dočítala som sa na nete, že Dr. Turjanec objavil akýsi "zázrak" na choroby štítnej žľazy - tekvicový olej s viazaným organickým jódom, ktorý po kúre dokáže vyliečiť ochorenia ŠŽ. Chcela som sa opýtať, či už má niekto s tým skúsenosti, či ho užíval a aký mal účinok. Dík za vaše názory

ica

Ešte ma napadlo,alebo ma oprav ak sa mýlim.Ty si písala tu na porade,že keď ideš na ultrazvuk tak sa musíš vyzliesť- tak ako to prebehlo teraz?
No hej psychika š.ž. neprospieva,tak nech sa ti darí v novej práci.Daj nám vedieť v decembri -vtedy mám kontrolu tiež.

jajaja295

na krv idem v decembri, oleja fortuna mam este vyse pol flasky a potom si chcem kupit ten ryby, ktory uzivas ty...ale je to aj tym, ze mam novu pracu, kde som spokojna a ze som sa prestahovala do trnavy, cize psychika u mna dost robi

ica

Na tvojom mieste by som v tom pokračovala a kedy máš dalšiu kontrolu?Nakoniec by si zmeny už aj sama vycítíla- tak len tak ďalej až sa dopracuješ na 0.Verím to človeka poteší.Všetko dobre.

jajaja295

no neviem, suhlasi s 50..ale ja chcem znizovat davku..a stitna sa mi znizila, vsetky vysledky mam v norme a to je pre mna dolezite

jajaja295

jasne, ja som mala mat euthyrox 125 ale mam len 50 a to mam busenie srdca...olej poctivo berem a tiez selen a drbla doktorka mi len povedala,ze ine lieky nie su a ani mi nic nepovedala na to ze som si znizila davku
dokonca stitna zlaza sa mi zmensila zo 17 ml na 7,5ml

RNG

Inac tie obrovske davky jodu v olejoch su skoro neuveritelne, keby sa to nebolo zjavilo v literature, este raz ju uvadzam
211.76.170.15
Zialbohu este vacsi vyskum na velke davky jodu a selenu v pripade strumy a kretenizmu z Ciny nemam, lebo ti ich nedali na internet(v Cine je Internet prisne kontrolovany, cenzurovani a malo Cinanov publikuje v anglictine. Ja ziadny z cinskych jazykov nepoznam ani neviem citat cinske pismo.)

RNG

Sikka, menovane mozes brat hocikedy a hocijako.
Inac jod sa v tele skladuje dlhodobo a ked si zvysis hoci aj jednorazove v tele hladinu,m ucinok trva tyzdne, mesiace, dokonca ako uviedli v doplnovani masovych daviek jodu jednorazove v Indonezii(jednalo sa o 400 az 1200 mg vo forme jodidovaneho makoveho a podzemnicoveho oleja) a Cine, trva az rok, kym sa vacsina z neho spotrebuje a vyluci z tela.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fortuna vita - Fórum - ZDRAVIE.sk