Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mliečne biela pokožka

cocochanel

su špeciálne bieliace krémy,ktoré Ti vybielia plet krém vybieli tvoj prirodzený otien dole.ja napr použivam občas v lete ked mi velmi tvár stmavne,aj krémy na seboroicku dermaditídu, maju bieliace učinky, fakt to funguje.
prirodzene som snedá a ten krém urobí mliečnu plet,porcelánovu ale len na 24hodin, potom stmavne spat.
skus poprosit soju kožnu čo ti poradi.asi by si mala kupit krem čo použivaju černošky na bielenie, vela je ich.

ALICA ll...

:) ja mám zelené oči,tmavohnedé vlasy a pokožku celkom bielu,len mám problém z pehami..naozaj sa mi nepáčia najmä v lete to ani nemôžem celkom zakryť,v zime som spokojná:)a make up, skúste Matis Le teint, č.1 ale samozrejme pehy nezakryje ale inak je skvelý a veľmi svetlý .No a chcela som sa spýtať aký krém (teda aspoň jeho značku )mám používať pod make up alebo aj telový aby ma vonku neopálilo ...

sminkarka

ellika:Affinitone od Maybellinu,ma velmi svetly odtien 02-light porcelain
okrem toho affinitone posobi velmi prirodzene a je aj cenovo dostupny=)

ellika

ja mam tiez velmi svetlu pokozku,ani mi to neprekaza,len by som potrebovala poradit daky vhodny makeup lebo v bledych odtienoch mnohe znacky ani nemaju...na sume nezalezi len ozaj aby bol kvalitny a posobil prirodzene...

egresko

No milli take su najkrajsie, kde to byvas?:)

Tie na fotke nic moc , co som postol minule je krajsia o 93%, Kate Beckinsale

lolarocks

Milli - to už bolo,ale myslím že to ešte príde.
Kedysi boli ľudia s bledou pokožkou považovaní za niečo viac ako tí opálení.Pretože bledí ľudia boli bohatí aristokrati ktorí si mohli dovoliť celé dni oddychovať pod slnečníkom atdˇ:D a tí opálení boli hnedí od toho ako pracovali na poli..
Dokonca som počula že na nejakých miestach v Ázii je to ešte dnes.
Tak šup do Ázie !! :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mliečne biela pokožka - Fórum - ZDRAVIE.sk