Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Typ žien - otázka pre mužov

jajka001_

ok, ja ti neberiem, ked sa ti paci :) mne sa nepaci, co je normalne, kedze nie som na baby. ale ok, z tych troch vyzera najlepsie.
a bezna, to som myslela tu povodnu, ked bola mlada, nic extra, preafektovana preto lebo ma take fotky, ta stylizacia, hlavne ten zachod, to ma zabilo :))

dominicek

tak raz je preafektovana,potom bezna,tak sa zdohadaj,ze co je,bo oboje byt nemoze kedze sa to vylucuje vzajomne.....by som rad teba videl,prirodzena kraska,ze jak by si ty vypadala s cervenym ruzom,a tymto typom make-upu......urcite jak strasiak do pola,jej sa to hodi........preafektovanost ,nebudem sa opakovat je nieco uplne ine

jajka001

vravela som o tej druhej fotke. ved ano, tam bola este decko, tak co riesis, hovorime o pritomnosti. inak uplne bezna baba

dominicek

na tej fotke co podla teba preafektovana neni ma asi sedemnast rokov,tak o com tocis prosim ta jasneze vtedy sa tak nemalovala....a je tam blond,cierna farba zvyraznuje viac bledu tvar-logika dievca rozmyslaj!

jajka001

no tak ti poviem - na tej druhej fotke vyzera fakt uz na tych 40. vies o tom ze fotky do casakov su korekturovane, a riadne, ze?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Typ žien - otázka pre mužov - Fórum - ZDRAVIE.sk