Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preberu ma z narkozy?

cokoladka898

budu mi robit ucho a to sa musi len pod celkovou anestezou.skocim za lekarom a sa s nim poradim ze co a ako...dufam ze to bude dobre lebo sa velmi bojim.

jajkafr

karioll
o tom všetkom rozhoduje lekár ty tu nemôžeš určovať čo by sa malo a čo nie. cokoladka musí ísť za lekárom a porozprávať sa s ním o tom aké má problémy po betalocku a on musí zvážiť a rozhodnúť za aký liek ho vymení.
cokoladka
tá operácia sa nedá robiť v lokálne anestéze? ja osobne by som do celkovej nešla ak by sa to dalo aj bez nej :)

karioll2

v zasade ak ta budu operovat,mala by si dalej brat betaloc a tomu faktu prisposobit narkozu,nie opacne
ale keby si bola vo fazy vysadzovania bol by problem.ale nesmies zabudat ze ked mas problemy s dychanim z betaloku aby to nebola tvoja posledna operacia,cize ak admin suhlasi,by som si dal najpr do poriadku srdce,vymenou betalocu za ispotin a az potom by som sa nechal operovat

Peto T

Ja som čítal o anesteziológoch, ktorí preberali pacientov tak, že im intravenózne podali roztok obsahujúci 10 gramov (10000mg) askorbátu sodného (neutrálna forma vitamínu C). Boli s tým veľmi spokojní aj pacienti, pretože sa prebrali do minúty, do plného vedomia, a bez narkotickej nevoľnosti a pooperačného šoku.

Je škoda, že táto metóda je prakticky neznáma a považuje sa za experimentálnu.

Napadá ma (špekulácia), že by sa takýmto spôsobom možno dostali z narkózy aj pacienti, ktorí majú problém sa brebrať. Vitamín C totiž vo vysokých dávkach neutralizuje účinky niektorých narkotík, amfetamínov a barbiturátov, a podporuje mozgovú činnosť. Funguje (v ešte vyšších dávkach) aj ako protijed pri predávkovaní niektorými drogami.

Možno by stálo za to, dohodnúť si s anesteziológom "núdzový plán ;-)"

Takáto dávka nemusí byť vhodná pri poruchách obličiek, metabolizmu medi a vážnom deficite G6PD.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preberu ma z narkozy? - Fórum - ZDRAVIE.sk