preberu ma z narkozy?

cokoladka898

ja sa s nim urcite predtym poradim, teda poviem mu aky mam problem. len som tu chcela mozno zistit ze co je vo veci

Saska.

Mna preberali tak, že mi stale doktor hovoril že otvorte oči a či ho počujem ... a ja nič no nešli mi otvoriť ale tak matne som ho počula. Nakoniec mi ich otvoril prstom ale zase sa mi zavreli :-) a strašne sa mi chcelo spať, tak som ich otvorene neudržala tak to vzdali a odviezli ma na izbu. sranda išla by som znova :-)
Ale neviem prečo mi zostala jamka asi 1cm hlboka a priemer asi 5cm na stehne kde som mala cez seba ten pas asi by som im nespadla zo stola :-) A ešte som mala velke modriny zo zadu na strehnach asi 8cm velke. prečo toto všetko? Je to normalne? Aj ta jamka? To som bola pred dvoma mesiacmi v tej narkoze.

karioll2

cokoladka,vies,to su tie tvoje jednoduche vety(((
nerobim si z toho srandu,ved ak mas moznost kedze je to planovana operacia chod ma pokec za tym anesteziologom a hlavne pozor na ten betalok

cokoladka898

na ten jod upozornujem.karioll posledne operacie co som absolvovala ma nevedeli prebrAt.dovod neuviedli preto patram.caka ma operacia ucha.a narkoza sa dava podla vahy nie?nechapem ako by mi mohli dat silnejsiu narkozu...su predsa odbornici a oni si nemozu dovolit taky preslap.

ali11

tak ti musia dat potom slabsiu narkozu....ved to by si ake problemy urobili keby ti pichli silnu....neeistuje podla mna

jajkafr

no na ten jód upozorni lebo niekedy používajú na dezinfekciu dezinfekčné prípravky s jódom.... neviem prečo ťa nevedia prebrať možno ti dajú silnejšiu narkózu alebo neviem