Vyvrtnutý členok

Príspevok v téme: Vyvrtnutý členok
Anielik

Ahojte, pred troma týždňami som si na volejbale vyvrtla členok. K športu by som sa chcela čo najskôr vrátiť, no pravdupovediac, neviem, ako dlho by som mala ešte členok nechať "odpočívať", nakoľko mám obavy, aby sa mi to nestalo znova. Apropo kráčať sa mi dá pohodlne. Bola by som rada, keby mi niekto odpovedal, aká doba liečenia sa odporúča na tento najbežnejší úraz, koľko zhruba bude trvať ešte opuch a čo by ste odporučili ešte na prevenciu. Vopred som vďačná za vašu radu.

oliverblack

URCITE VYSKUSAJ WOBENZYM URYCHLUJE AJ HOJENIE AJ ZMIERNUJE OPUCH, MNE POMOHOL VELMI KED SOM SI PRI BOWLINGU PODARILO NESTASTNE SKOCIT A HEND BOL Z TOHO SILNY VYRON...

PNEUMONT

Ahojte... pred 5 tyzdnami som mal trojnasobnu zlomeninu clenka...pooperovali mi ho a teraz sa liečim. Mam dlahu a už v nej trošku clenkom pohybujem.
Od operacie to bude 6 tyždňov čo mi daju dole dlahu a pošlu ma na snímok. Ak by bolo všetko v poriadku, za aký čas dokážem aspoň chodit??? Zvladnem to do tyždňa od rozbalenia z dlahy???
Súri mi táto otázka, kedže sa o týždeň od rozbalenia žením. :D

zuzuzuz

ja hram tiez volejbal...a vyron to nie je take hrozne zranenie..dolezite je ze ci ked sa ti to stalo sisi to hned zachladila a stiahla obvazom,,to je strasne dolezite,,,ja som po tyzdni uz bola v pohode a po troch to uz budu podla mna urcite ..musim sama vediet ci ta to boli...ked sa bojis si kup spevnovacku na clenok...

kasdfal

podla mna vynechaj aspon mesiac....mala som tiez zlomeny clenok...hroznéé nieco..sportovat som nemohla pol roka....

pena

ahoj, ja som mala clenok dokonca zlomeny, ked som sa snazila na jesen korculovat na hradzi.... ale kedze ja furt skusam nejaky sport a moja mama je maniacka do vsetkeho o zdravi, uz niekolko rokov priebezne riesim wobenzym. hoja sa po nom rany a opuchy ovela lepsie, vyskusaj, kludne sa spytaj akj lekara, je to naozaj dobre, u nas to beru vsetci