Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie

netkill

Mne strie skoro uplne zmizli ked som sa natierala elastiqom exclusiv - lieky24.sk -odkaz odstránený- mi ich tak stiahol zjemnil rozotrel neviem ako to nazvat ale oni skoro uplne zmizli :)

gastanko2016

ja som sa natierala počas tehotenstva bepanthen krémom proti striám. Neurobili sa mi žiadne strie. Pokožka je po natieraní pružnejšia a dobre hydratovaná.

radka227

ja som sa natierala kremom od bepanthenu a strie sa pekne stiahli. myslim si, ze sa da pomoct aj striam, nezmiznú úplne, ale urcite sa zmiernia.

zsamuela

ahoj, mne sa strie objavili pri druhom tehotenstve na celom bruchu. Používala som na to kozmetickú vazelínu aloe vera - strie vybledli a brucho sa pekne stiahlo. Odporúčam! Vazelínu dostať na stránke www.zijemezdravo.eu

lesna vila

ahojte,

moja segra sa pocas tehotenstva kazdy den aj niekolko krat natierala bambuckym maslom a nema ziadne strie...

neviem ktory druh uz pouzivala, ale je ich dost na tejto stranke, a cena je tiez dost dobra v porovnani s ostatnymi objemami inych vyrobkov...

muc

strie su vlastne trhlinky v kozi a NICIM!!!!! sa nedaju odstranit. narusenu strukturu koze jednoducho nie je mozne zmenit

Karina

Snehulkaa - jednoducho si vyrastla :) a koza to nezvladla... Ja tiez nie som tucna a mam ich na stehnach az az... Ale ony casom troska zmenia farbu ako vravi Zuzic.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.