Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie

radka227

ja som sa natierala kremom od bepanthenu a strie sa pekne stiahli. myslim si, ze sa da pomoct aj striam, nezmiznú úplne, ale urcite sa zmiernia.

zsamuela

ahoj, mne sa strie objavili pri druhom tehotenstve na celom bruchu. Používala som na to kozmetickú vazelínu aloe vera - strie vybledli a brucho sa pekne stiahlo. Odporúčam! Vazelínu dostať na stránke www.zijemezdravo.eu

lesna vila

ahojte,

moja segra sa pocas tehotenstva kazdy den aj niekolko krat natierala bambuckym maslom a nema ziadne strie...

neviem ktory druh uz pouzivala, ale je ich dost na tejto stranke, a cena je tiez dost dobra v porovnani s ostatnymi objemami inych vyrobkov...

muc

strie su vlastne trhlinky v kozi a NICIM!!!!! sa nedaju odstranit. narusenu strukturu koze jednoducho nie je mozne zmenit

Karina

Snehulkaa - jednoducho si vyrastla :) a koza to nezvladla... Ja tiez nie som tucna a mam ich na stehnach az az... Ale ony casom troska zmenia farbu ako vravi Zuzic.

snehulkaaaa

Ahojte, ja mam 16 a strie mam v podstate odmalicka ... mam ich na stehnach na zadku na lytkach a neviem z coho, pretoze nie som az taka tucna. Mam 165cm a 53kg, da sa ich nejako zbavit?

aluska

na strie nepomoze nic...len laser...su to JAZVY a tie sa nedaju ziadnym kremom odtstranit...jedine mozu vyblednut, ale nikdy nezmiznu...zbytocne vyhadzujete peniaze na kremy...jedine sa treba kremovat ako prevencia proti striam..ale ked zacnete rapidne priberat alebo v tehotenstve velmi prudko, aj tak vam to nemusi pomoct lebo tie zilky vam aj tak popraskaju ....ale ked ich uz mate uz ich budete mat navzdy...mam to aj od koznej aj od kozmeticky...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strie - Fórum - ZDRAVIE.sk