Strie

ajaja

strie su noli aj budu....mam 18 som chuducka ale mam strie na zadku....kupila som si v lekarni normaliny krem pre tehotne zeny na strie a pomaha to!!!!!!!

ema

Odporučam vyskusat emulziu z lekarne EXCIPIAL U LIPOLOTIO, 200 ml stoji okolo 160,- SK. Kupila som si ho na odporúcanie lekára, ktorý nie je kozny, a zatial zo sirokej ponuky kremov je najlepsi. Pouzivame ho zatial iba stvrty den, pokozka je kludnejsia a strie zacinaju blednut. Je smutné, ze pracovnicky lekarni, hoci som sa niekolkokrat dotazovala dobreho kremu na strie, mi nevedeli poradit.

jana3

Ahojte mamicky. Ja mamicka sice nie som, ale po skonceni sportovania som pekne pribrala a strie neminuli ani mna. Skusala som si miesta natierat detskym olejom, ale akurat mi scervenala pokozka. Bola som aj na leseri, ale ziaden vysledok, iba zbytocne vyhodene peniaze. Poradite mi, kde si môzem zohnat to kakaove maslo?
dakujem

jana3

Ahojte mamicky.
Ja mamicka sice este nie som, ale strie ma trapia ako vas:-( Ked som prestala sportovat, pekne som pribrala a dostala som ich. Velmi sa za ne hanbim, lebo ich mam aj na stehnach a preto si nemôzem obliect ani plavky. Skusala som si ich natierat detskym olejom, vraj je to ucinne- ale nie je. Iba vam scervena pokozka. Bola som na jednej laserovej kure, ale je to velmi drahe a nevidim ziaden ucinok. O kakaovom masle som nikdy nepocula, mozte mi porodit, kde môzem zohnat, alebo ako si ho doma vyrobit?
Dakujem

damaxy

samotné kakaové maslo by si mohla zohnat v lekarni a je mnoho kozmetických prípravkov s obsahom kakaového masla.samotné kakaové maslo moze byt aj drahsia zálezitost.

zuzika21

ahoj vsetci. mam strie na prsiach a je to problem ktory sa snazim riesit uz velmi dlhu dobu. vyskusala som nespocetne vela pripravkov proti striam ale najviac sa mi osvecilo kakaove maslo. strie nezmizli uplne ale su omnoho menej viditelne. odporucam!