Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie

aluska

na strie nepomoze nic...len laser...su to JAZVY a tie sa nedaju ziadnym kremom odtstranit...jedine mozu vyblednut, ale nikdy nezmiznu...zbytocne vyhadzujete peniaze na kremy...jedine sa treba kremovat ako prevencia proti striam..ale ked zacnete rapidne priberat alebo v tehotenstve velmi prudko, aj tak vam to nemusi pomoct lebo tie zilky vam aj tak popraskaju ....ale ked ich uz mate uz ich budete mat navzdy...mam to aj od koznej aj od kozmeticky...

Majka0000000

ahojky :D no ja mam strie rovno na zadku co sa mi dost nepaci..a to od 15 rokov si natieram cele telo ..stale po sprhovani ci kupani a mam len 21 rokov ziadne deti stihlej postavy a v 19 sa mi zacali robit! a mam strie? no dost ma to soklo najprv som mala 2 trhlinky na zadku a teraz mam asi 6 co i to ani nevideit ale nechcem mat vobec..co to bude ked budem tehotna s cim si to mam natierat ? no mam krasnu postavu len ten zadok ..mojmu priatelovi to nevadi ale horsie je ze mne sa to nepaci! no bojim sa ci ich v buducnosti nebudem mat viac...ako jem dost nepravidelne raz sa opukam do sytosti a zas zjem velmi malo ale ked ja som tak zvyknuta a inak to uz nepojde,.,viete pri mori cem tangove plavky no hanbim sa ..tie struie no katastrofa..,a natieram si stale co by to malo pomoct..mam len 46 kg co som nepribrala nikdY ani o 4 kg naviac..vie niekto poradit? dakujem.

ojka

ak už strie raz sú, už sa ich človek nezbaví, maximalne sa daju trochu zosvetliť, že nebudu také viditelne, ale ako a tak to už neviem .

kuku7890

karioll presne presne..raz sa mi podarilo dostat na nejaku "pseudo net poradnu". mam problemy s padanim vlasov tak som si tam nasla ci tam nieco o tom je (hladala som rozne alternativy miesto HAK) a na kazdu jednu otazku o padani vlasov "pani poradnicka" pouzila iba ctrl c + ctrl v. co otazka, to rovnaka odpoved, a to skuste pouzit pripravok nanana, hned som tusila o co ide..vraj prirodny pripravok v cene nad 1500 korun za jedno balenie v ktorom je zopar tabliet. inak milujem ako kazdy zaklada nove a nove temy napr na temu mykoza a vytoky, akoby bolo take tazke nejaku najst. myslim ze by som ich tu nasla neskutocne vela. a ked mam raz nejaky vytok nebudem sa pytat cim to je alebo co a idem k doktorovi nie? sorry za offtopic ale nepomohla som si.

karioll

kuku 7890
ved to je na tom strasne,ale nielen obchodnici,ale aj vselijakydementi,a uplny hlupak ti tak poradi,ze ta moze zabit,a ludia neviem z akych dovodov nechodia k lekarovi ale sem.uz som tu take veci cital,ze bercov vred a astmu vylieci akupunktura,psychozu c vitamin a pod.keby to tu nebolo anonymne,myslim,ze by sa podstatne zvysila doveryhodnost.a ludia by tu nevypisovali absolutne picoviny,ako napriklad jeden 16 rocny chalan sa pyta ako spravne umyvat penis a baba pred menzesom ci aj ine maju cervene pysky a podobne

kuku7890

baby nerieste strie, ma ich drviva vacsina ludi, dokonca aj muzi (vacsinou na chrbte). mne sa spravili uz ked som mala cca 11 rokov, a to na kolenach, stehnach a bokoch. a pozor, este som bola uplne chuda. ja si z nich vobec nerobim velku hlavu, ved vsimnite si aj na kupalisku krasne chude opalene baby-ani oni sa striam nevyhli. naucte sa s tym zit, su to proste kozne praskliny ktore sa uz zahojit nedaju. nemam tie najkrajsie nohy, na pravom kolene mam aj dost skaredu jazvu ale som rada ze mam nohy zdrave a mozem chodit:) skuste to brat trochu s nadhladom

lindynettka

nedavno som pozerala dokument na discovery o striach, robili pokus s bambuckym maslom, kozmetickym pripravkom urcenym len na strie, a laserovym odstranenim a vysledok ??? na moje prekvapenie nezabralo nic! jedine ta laserovka, po nej strie zbledli a bolo ich menej vidiet. na zaver bolo povedane, vraj strie nikdy nezmiznu, len sa daju zmiernit, co ma dost stve lebo v okoli bokov a stehien mam tiez dost velke strie :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strie - Fórum - ZDRAVIE.sk