Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie

lindynettka

nedavno som pozerala dokument na discovery o striach, robili pokus s bambuckym maslom, kozmetickym pripravkom urcenym len na strie, a laserovym odstranenim a vysledok ??? na moje prekvapenie nezabralo nic! jedine ta laserovka, po nej strie zbledli a bolo ich menej vidiet. na zaver bolo povedane, vraj strie nikdy nezmiznu, len sa daju zmiernit, co ma dost stve lebo v okoli bokov a stehien mam tiez dost velke strie :(

eml

jak vam mozem poradit,moja segra si cele tehotenstvo telo najviac brucho natierala madlovim olejom,po porode nema ani jednu strie,ja mam na stehnach dlhe roky dost vyrazne strie,teraz sa natieram stym mandlovym olejom,tak verim ze pocase nebudu tak vyrazne,lebo stare uz asi lahko uplne nezmiznu.

yuya

Mila bambulka, ja by som Ti odporucila prestudovat alebo najst cez internet vhodne kremy vyslovane pre mamicky na "preventivne" potieranie bruska. Nebudem spominat znacku, a ak aj mam, tak nie v tomto fore (max info priamo na Tvoj mail). Mikrodermabraziu neodporucam pocas tehotenstva. Netreba to podla mna prehanat, treba si vybrat jednu znacku. Urcite by som vyber kozmetiky v tehotenstve konzultovala so svojim lekarom.

yuya

Na strie existuje nespočetné množstvo kozmetických prípravkov, ale ak môžem poradiť z vlastnej skúsenosti, tak odporúčam mikrodermabráziu na domáce použitie, jedná sa o set, ktorý obsahuje špeciálny krém s kryštálikmi diamantov (alebo iného nerastu) a strojček s hubkami. Týmto strojčekom a krémom súčasne dokážete vybrúsiť kožu na úplne jemnučký povrch. U každého je to individuálne a najlepšie sa vybrusujú čerstvé strie (napr. hned po tehotenstve). Neverila som kým som nevidela a neskúsila. Treba mať trpezlivosť a neočakávajte výsledky po jednom ošetrení. Čo ma však prekvapilo, bolo to, že hneď po 1 ošetrení som mala perfektne hladkú pokožku. No a samozrejme odporúčam dobre premasťovať tieto miesta, napr. calcium pantothenicum.

bambulka24

caute ja strie nemam tak ma nezaujima ako ich odstranit ale poradte prosim ako im predist! Som v 20tt tehotna a uz som pribrala 6 kg a stale rychlejsie naberam vahu.. citala som ze v tomto obdobi sa strie zvyknu objavit, kremujem sa rano a vecer ale aj tak sa bojim ze sa ukazu, mam rada svoje telo,je skoro bez chybicky a nechcem mat vela strii, moja mamca ma ozaj strasnee po porode.. je este nejaky iny sposob ako im zabranit kedze priberaniu zabranit nemozem? poradte please!

mimka

ahojky, mam 20 rokov, rok som byvala na intraku a ako to uz byva znicoho-nic mi rucicka vah ukazovala skoro o 10 kil viac.......to by este nic nebolo, ale jedneho dna som si na zadocku vsimla cervene pukliny, doslo mi, ze su to strie, neviem vsak, aky prostriedok je najucinnejsi v boji s tymito nepeknymi chybickami krasy :o((

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strie - Fórum - ZDRAVIE.sk