Nouri Fusion - ste s ňou spokojné

HEG

ahojte, tak s kozmetikou nouri fusion nemam dobre skusenosti..zacala som ju pouzivat, pretoze sa mi zacala vyhadzovat plet.. strasne sa mi po nej mastila pokozka a zanasali pory, same cierne bodky.. potom som ju prestala pouzivat, kozna mi dala nejaky pripravok, vyrazky zmiszli, umyvala som si tvar len cistiacim gelom la roche posay, a krem bioderma sebium a vsteko bolo ok.. potom som si povedala ze skusim zas tu nouri fusion.. a hned po prvých dvoch pouzitiach sa mi zas do rana urobili aspon dve vyrazky a vecer zas som uz mala totalne upchate pory.. nechapem to..je sice pravda ze na lickach som po pouzivani mala hebucku krasnu plet, ale aj sa mi zacali robit znovu vyrazky...takze uz tuto kozmetiku nikdy viac... skoda :(

Danuška

Aj ja by som chcela pridať moju skúsenosť. Kozmetiku Nouri Fusion a Skin activator sa používala ako zákazníčka.Bola som veľmi spokojná,tak som začala pracovať aj s touto kozmetikou v tejto firme.Čiže ak má niekto nejaké otázočky a ak chce pomôcť,rada pomôžem.kľudne napíšte: potvora_dana@centrum.sk

LELE62

A mimochodom, da sa vratit, a je tam 30 dnova zaruka vratenia penazi, a dokonca aj ked sa vam nieco pokazi nahodu da sa reklamovat a vymenia vam, tak ako aj mne masku.
Len su ludia, ktory fakt tam pomahaju ludom a potom taky, ktory na ludi kaslu. Ale takych je velmi velmi malo.

LELE62

Je neuveritelne dobra.
Mám s nou uplne super vysledky a to len týžden co ju pouzivam. Kamaratka mi povedala, ze som omladla a to mam len 20 rokov.
Ale celkovo mam uplne super plet, nemam pory, mam ju hladsiu, nemam az take vyrazky ako som mala. Napr. antikoncepciu som zacala brat koli vyrazkam, a velmi maly vysledok som mala. Ale teraz z kozmetikou mam ovela lepsie vysledky než z atikoncepciou, alebo hociakou inou kozmetikou. Pred tym som pouzivala rozne veci,ale nic...
Ale teraz aj priatel mi povedal, ze som krajsia

monulik

ak chcete niektora pomoct a aj chcete pekne nalicit mozte mi poslat e-mail hobitko7@azet.sk a precitajte si diskusiu MONULIK aby ste si nemysleli ze si robim reklamu ja chcem hlavne pomoct VAM

aleangleka

Ahojte všetci čo tu píšete samé hlúposti a vôbec nemáte ani informácie ako sa správne a efektívne starať o svoju pleť. NouriFusion je perfektná kozmetika a mám veľmi peknú pleť,lebo ju používam.vysúšanie mate s toho,že nepijete veľa vody a tá je veľmi dôležitá v našom tele.

barbie

martulienka, to si len myslis, ze to mozes vratit. ja som zrusila objednavku po par hodinach a ta mila slecna mi nechce vratit ani zalohu, takze pochybujem, ze sa da vratit aj kozmetika (jedine ak ze jej ju darujes)