Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

superpotravina? assai?

Máriaaa

Vyzerá to dobre. Podľa toho webu nejde o podvod. V niektorých prípadoch zníženie oxidatívneho dopodu na organizmus môže napomôcť zníženiu hmotnosti. Nie však tak ako to deklarujú niektoré americké web stránky. Vysoký ORAC a antioxidatívny účinok potvrdili aj na tej stránke. Čistotu a kvalitu Assai môžem očakávať od spoločnosti, ktorá je na českom trhu jedničkou, to je viedieť aj v zložení. A marketingové praktiky z ameriky u nás nehrozia. Neponúkajú nič zadarmo a ani nemusím používať číslo kreditky, ktorú by mi mohli zneužiť.

Takže som si ju objednala. Cca 28 centov denne za dve kapsule je pri mojej nevyváženej a na zeleninu a ovocie chudej strave paráda.

Inak na konci tej stránky je objednávkový formulár. :D

RNG

Acai (za mrazu susene) a Goji(tiez za mrazu susene) su velmi silne zdroje antioxidantov a dokonca aj enzymov.
Na porovnanie toho clanku uvediem domace silne antioxidacne zdroje, napr cucoriedky s cislom ORAC 2600 na 100 gramov, cerstve.
Takze tieto tropicke ovocia su vyssie, hoci pozor, porovnavame cerstve cucoriedky s vysusenym praskom Acai a Goji, co nie je celkom fair.
Prekvapivo vysoko na antioxidanty je napr articok, vyssie ako cucoriedky. Podobne vessie su aj cierne ribezle a tiez ich listy, velmi bohate na polyfenoly, vyssie ako zeleny caj.
Super vysoko je skorica, vlastne pripojim sem menzi zoznam, co som tu uz raz uviedol:
Food Serving size Antioxidant capacity per serving size[6]
Cinnamon, ground 100 grams 267,536
Aronia black chokeberry (Aronia melanocarpa) 100 grams 16062
Small Red Bean ½ cup dried beans 13727
Wild blueberry 1 cup 13427
Red kidney bean ½ cup dried beans 13259
Pinto bean ½ cup 11864
Blueberry 1 cup (cultivated berries) 9019
Cranberry 1 cup (whole berries) 8983
Artichoke hearts 1 cup, cooked 7904
Blackberry 1 cup (cultivated berries) 7701
Prune ½ cup 7291
Raspberry 1 cup 6058
Strawberry 1 cup 5938
Red Delicious apple 1 apple 5900
Granny Smith apple 1 apple 5381
Pecan 1 oz 5095
Sweet cherry 1 cup 4873
Black plum 1 plum 4844
Russet potato 1, cooked 4649
Black bean ½ cup dried beans 4181
Plum 1 plum 4118
Gala apple 1 apple 3903

Tie supersilne najnovsie, ako Mangosteen, zelene supky z kavy, hloh, baza, goji tam zialbohu nie su uvedene.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

superpotravina? assai? - Fórum - ZDRAVIE.sk