Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľké pysky ohanbia..

Samiuc

Boha tu je to sami uchyl nadrzany s prepacenim.Ja som muz a vobec neriesim ake ma zena pysky,pacia sa mi take ake ich ma od prirody.Toto je taka otazka ako ked sa chlap pyta ci nema moc maly,alebo velky penis..

Anonym1379

Ospravedlňujem sa preklep, spôsobený samoopravou. Namiesto funkčnejšie má byť finačnejšie. Ďakujem za pochopenie.

Anonym1379

Ahoj, mala som presne tento problém ale práve som týžden a pol po úspešnej plastickej operácií. Viem že to nemusí vadiť iba pri sexe ale aj pri bežných veciach (športy, kráčanie...). Vrelo túto operáciu odporúčam ( i keď je funkčnejšie náročnejšia). Je to skoro úplne bezbolestné. A obmedzí ťa to len na dva týždne. Efekt je skvelý. Cítim sa hneď lepšie, a každej žene ktorá má rovnaký problém odkazujem nech sa operácie nebojí.

Ernest25

Pepec bude nejaká babenka po labioplastike asi :D
najkrajšie pysky sú také stredné ani nie malé ani nie veľké. Niečo tam musí trčať, bez toho to nieje ono aby mal chlap čo lízať predsa a cmúľať ;)

Pepec

Zabudnite a nežite v omyle!!!! Najkrajšia buchta je, ked z nej nic nevytŕča, len čiarka, ked je!!! Nie vyťahané pysky alebo vytláčané male pysky von. Salatovka fuuuj !!!!

pandorica

Vyťahala sama? Ako si na toto prišla.Veľmi by ma zaujímalo, čo si s nimi vlastne robila, keď si to môžeš myslieť!:) A určite to nie je problém, každá ich máme iné... a chlapi s tým určite problém nemajú, neboj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.