Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

,,moja" ZDRava/ nezdrava dieta ? (stravovanie ) ?? napiste pls svpj nazor

Príspevok v téme: ,,moja" ZDRava/ nezdrava dieta ? (stravovanie ) ?? napiste pls svpj nazor
DIETKA

takze zacala by som asi tym ze mam 15 rokov ( 168cm a 62kg) ..velmi ma hneva moja vaha kedze od malicka naozaj sa velmi zdravp stravujem---nemam rada pecivo, sladke, chipsy hranolky..proste vsetko vyprazane....nejem maso..iba ryby a to dost casto a mam naozaj vela pohybu...a stale to ide vyssier a vyssie...tak uz asi 3 dni jem iba ranajky ..nejake misli alebo ovocie a ptm uz iba obed...a ake stihnem prist domov do 5 tak si dam este nieco male (zeleninu vacsinou) ...neviem ci je spravne takto sa stravovvat v mojom veku--dakujem za kazdy VAs nazor

DIETKA

ale to nie je hladovka..ja vobec nie som hladna praveze...ono je to akoby som bola cely den najedena...vobec nepocitujem hlad..ved obed zjem vsetko co v skole navaria.. a vecer nieco lahke...ved aj tak je nezdrave jeste po 5 :) ale dakujem za nazory

ellie

www.zdravie.sk
vezmi si priklad z tejto stranky, tie baby schudli pomocou vyvazenej stravy, sice nie zo dna na den, ani z tyzdna na tyzden a dokonca ani z mesiaca na mesiac, ale v kombinacii s pohybom sa im to podarilo.. tebe by sa to s tvojou stravou nikdy nepodarilo, mozno by si bola stihla, ale za aku cenu? za cenu zdravia? stoji ti to za to? porozmyslaj nad tym.. ak si nebudes vediet dat rady v niecom, kludne sem napis a spytaj sa, najde sa plno ludi, ktori ta usmernia..

:D

urcite to nie je spravne, skus radsej malej porcie castejsie denne ako tuto hladovku. takto sa dopracujes akurat tak k anorexii

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

,,moja" ZDRava/ nezdrava dieta ? (stravovanie ) ?? napiste pls svpj nazor - Fórum - ZDRAVIE.sk